Małgorzata Kożuchowska pozdrawia z Rzymu. Zdjęcia skradły serca fanów

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda cieszy się też sporą popularnością na Instagramie. Na profilu relacjonuje obecnie swój pobyt w Rzymie. Nowe zdjęcia skradły serca fanów. „Promieniejesz” – komplementują.

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcia. Fani zachwyceni
Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcia. Fani zachwyceniPawel Wodzynski/East NewsEast News

Spis treści:

  We wrześniu w rozmowie z PAP Life przyznała:

  - To miłe i bardzo budujące, gdy czytam komentarze, że wiek mi służy, że jestem jak wino. Ale to się nie dzieje samo. Postanowiłam o siebie zadbać i wprowadziłam wiele różnych zmian. Przez lata byłam zawsze skupiona na innych, starałam się spełniać różne oczekiwania, żeby nikogo nie rozczarować. Dziś wiem, że nie da się zrobić wszystkiego i zadowolić wszystkich - powiedziała w rozmowie z serwisem aktorka.

  Dodała, że regularnie się bada, ćwiczy i chodzi na lekcje tenisa. - Nie chcę udawać młodszej niż jestem, ale chciałabym zrobić wszystko co możliwe, by jak najdłużej być w formie - podkreśliła Kożuchowska.

  Małgorzata Kożuchowska pozdrawia z Rzymu. Zdjęcia skradły serca fanów

  Małgorzata Kożuchowska od lat znajduje się również w ścisłej czołówce najlepiej ubranych polskich gwiazd. Zazwyczaj zachwyca eleganckimi i przemyślanymi outfitami dostosowanymi do okazji. W jej garderobie znajdują się zarówno sukienki, jak i szykowne kreacje, garnitury czy wygodne zestawy. Swoje modowe wybory najczęściej prezentuje nie tylko na branżowych eventach czy premierach filmów, ale również na Instagramie.

  Profil aktorki śledzi już ponad milion osób, a publikowane przez nią zdjęcia zazwyczaj wywołują spore poruszenie.

  Kożuchowska postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami z Rzymu. Kożuchowska zaprezentowała się oczywiście idealnie dobranych stylizacjach.

  - Słońca mi trzeba było! - napisała na Instagramie.

  Do krótkiego wpisu dodała zdjęcie, na którym widzimy ją w eleganckiej beżowej koszuli zdobionej drobnymi serduszkami. Zachwytom fanów nie było końca.

  "Promieniejesz", "Ślicznie pani wygląda", "Pięknie", "Świetnie pani Małgosiu" - komplementowali.

  Małgorzata Kożuchowska: kariera i życie prywatne

  Małgorzata Kożuchowska znajduje się w czołówce najpopularniejszych gwiazd w polskiego show-biznesu. Serca widzów podbiła rolą w filmie "Killer", ale największą popularność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w serialu TVP "M jak Miłość". Z kolei w innej produkcji Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl" wcieliła się w postać Natalii Boskiej.

  Kożuchowska zagrała też główną rolę w filmie "Zołza". Prywatnie jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą Jana Franciszka.

  ***

  Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 92: Agnieszka Sienkiewicz-GauerINTERIA.PL
  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas