Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w zbyt krótkiej sukience?

Małgorzata Rozenek-Majdan nawet podczas wakacji nie pozwala fanom o sobie zapomnieć. Niedawno "Perfekcyjna pani domu" znów pochwaliła się zdjęciami z Włoch. Tym razem zapozowała do nich w bardzo krótkiej sukience. Zaliczyła modową wpadkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w sieci. Nawet podczas wakacji we Włoszech "Perfekcyjna pani domu" nie pozwala swoi followersom o sobie zapomnieć i codziennie publikuje w mediach społecznościowych nowe posty. 

Prezenterka relaksowała się w hotelu, popijając kawę i postanowiła uwiecznić ten moment na zdjęciach. 

Do fotek zapozowała w towarzystwie swojego uroczego pupila. Najmłodszy piesek gwiazdy jest rasy chihuahua i wabi się Franczeska. 

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan zachwycili się nim w komentarzach, ale nie tylko pies przykuł ich uwagę!

Reklama

Krótka sukienka Małgorzaty Rozenek-Majdan

"Zaraz będzie drama o zbyt krótką mini.., ale te nogi są tego warte" - odniosła się do postu opublikowanego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan jedna z jej fanek, nawiązując tym samym do sukienki, którą "Perfekcyjna pani domu" miała na sobie, a komentarz szybko zyskał polubiony przez innych użytkowników  Instagrama. 

Biała kreacja jest piękna i za sprawą długości podkreśla zgrabne nogi prezenterki, jednak można by się spierać co do tego, czy nie jest to ryzykowny wybór. 

Wystarczyłby tylko jeden nieostrożny ruch, a Małgorzata Rozenek-Majdan mogłaby przypadkiem pokazać nieco więcej, niż zakładała!  

Czytaj również: 

Adele znów jest zakochana!

Córka Andrzeja Grabowskiego pokazuje ciążowy brzuszek!

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy