Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do Polski! Małgorzata Socha jej pozazdrościła!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem, Radkiem Majdanem, zdecydowała się dwa tygodnie temu, by ruszyć z niezapomnianą podróż kamperem po Szwecji. Całą przygodę relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Nagrania te cieszyły się sporą popularnością wśród internautów i okazuje się, że podróży pozazdrościła rodzinie Majdanów, Małgorzata Socha!

Małgorzata Rozenek-Majdan kamperem przez Szwecję

 Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kochają podróżować, czy to sami, czy z całą rodziną, czyli z trójką dzieci i czterema psami. 

Jednak do tej pory wybierali ekskluzywne hotele, by dobrze odpocząć podczas urlopu. 

Dlatego dla fanów Goni było zaskakujące, że tym razem wybrała z całą rodziną... podróż kamperem. Cała rodzina spędziła dwa tygodnie podróżując po Szwecji tym autem i relacjonowała wszystko w mediach społecznościowych. 

Mało kto by się spodziewał, że taki sposób spędzania wolnego czasu przypadnie do gustu Małgorzacie Rozenek-Majdan, która jednak kocha luksus. 

Rodzina przeżyła wiele ciekawych przygód i z pewnością będą mieli, co wspominać. Może to też nie jest ostatni raz, kiedy wybrali się w taką podróż. 

Małgorzata Socha pragnie przygody

Reklama

Okazuje się, że być może Małgorzata zapoczątkowała nową modę wśród gwiazd, które także pragną spróbować jazdy kamperem. Okazuje się, że do tej grupy dołączyła właśnie Małgorzata Socha, która najwyraźniej pozazdrościła swojej imienniczce. 

Na profilu aktorki, która znana jest z serialu Polsatu "Przyjaciółki", pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje Socha, stojąc pod kamperem. 

"Mój nowy dom, z dala od domu" - napisała Małgorzata Socha. 

Wygląda na to, że teraz to Małgorzatę Sochę czeka przygoda życia w domu na kółkach. Pytanie tylko, czy będzie relacjonować podróż z takim zaangażowaniem jak Małgorzata Rozenek-Majdan. 

***
Zobacz również: 

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Majdanowie wyruszają w podróż życia z trójką dzieci i czwórką psów. Pokazali swój dom na kółkach i... kawior. Fajnie?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy