Reklama

Małgorzata Socha "buszuje w zbożu". Gwiazda "Przyjaciółek" znów zaskoczyła fanów!

Małgorzata Socha wyznała niedawno w mediach, dlaczego po ślubie nie przyjęła nazwiska męża, o czym rozpisywała się większość plotkarskich portali. Teraz z pewnością znów będzie o niej głośno, ponieważ pochwaliła się na Instagramie niezwykle pięknym zdjęciem z wakacji. Wy też już tęsknicie za latem?

Małgorzata Socha "buszuje w zbożu". Tęskni już za latem?

Lato niestety dawno dobiegło już końca, a jesień rozgościła się w Polsce w pełni, choć gdzieniegdzie od czasu do czasu można jeszcze dostrzec ostatnie promienie słońca. 

Wiele osób tęskni już za wakacjami i piękną pogodą. Wśród nich jest Małgorzata Socha, która niedawno zdradziła w rozmowie z Plotkiem, że nie przyjęła po ślubie nazwiska męża, ponieważ zwyczajnie nie miała czasu na papierologię. 

Teraz gwiazda, która aktywnie udziela się również w social mediach, wrzuciła do sieci fotkę zrobioną, kiedy za oknami było jeszcze ciepło. 

"Buszująca w zbożu…" - napisała o sobie, a fani zachwycili się jej pięknym zdjęciem! 

Reklama

"najpiękniejsza aktorka", bogini", "piękna Gosia na łonie natury" - komplementowali Małgorzatę Sochę jej followersi, których aktorka zgromadziła już ponad milion. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo serduszek i nic dziwnego, bo gwiazda w przepięknej białej sukience wyglądała rewelacyjnie! 

Czy wy też chcecie już wakacje? 

Czytaj również: 

Syn Krzysztofa Krawczyka ostro odpowiada macosze? 

Eva Gevorgyan zachwyca nie tylko grą

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy