Reklama

Marcelina Zawadzka zachwyca kreacją w Tajlandii! Ale zdjęcia!

Marcelina Zawadzka wciąż przebywa w Tajlandii ze swoim ukochanym, gdzie bawi się w najlepsze. Tak piękne miejsce jest doskonałym powodem, do tworzenia zdjęć, którymi potem gwiazda chwiali się w swoich mediach społecznościowych. Tym razem zachwyciła zdjęciem w zwiewnej sukni, a widoki w tle zapierają dech w piersi.

Marcelina Zawadzka w zachwycającej kreacji

 Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner, jej nowy partner, wciąż zwiedzają cudowną i magiczną Tajlandię. do tej pory Marcelina nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. Jej dotychczasowe związki kończyły się fiaskiem, a ona przez wiele tygodni leczyła złamane serce. 

Teraz wydaje się, że w końcu znalazła bratnia dusze, z którą zwiedza świat. Patrząc na nowe zdjęcia Marceliny, trudno oprzeć się wrażeniu, że jest bardzo szczęśliwa. 

Para pochwaliła się właśnie zdjęciami z jednego z najsłynniejszych turystycznych miejsc - Overlap Stone. 

Reklama

Ten punkt widokowy położony jest na Półwyspie Malajskim i charakteryzuje się olbrzymim głazem ułożonym na formacji skalnej, z której roztacza się piękny widok. 

Marcelina pozuje w tym niezwykłym miejscu w cudownej, zwiewnej sukience, w stylu hippie, która jest hitem tego lata. 

Zdjęcia zachwyciły fanów, którzy nie szczędzili gwieździe komplementów w komentarzach. To nie jedyne zdjęcia z wyjazdu, które tak spodobały się internautom. Marcelina zachwyca swoim wyglądem na plaży i na eleganckiej kolacji z ukochanym. 

Trzeba przyznać, że miłość jej służy, bo wygląda kwitnąco! 

***
Zobacz również: 

Marcelina Zawadzka kusi w neonowym bikini! Co za figura!

Marcelina Zawadzka wypoczywa w Szwajcarii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Max Gloeckner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy