Reklama

Reklama

Marta Manowska pozuje na palmie w bikini. Ale forma!

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Gospodyni programów "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" zjednała sobie widzów życzliwością oraz empatią, a uczestnicy programów zawsze liczyć mogą na jej pomoc i dobre słowo. Teraz Marta znalazła kilka chwil dla siebie i wypoczywa na Dominikanie. Zdjęcia, które udostępnia fanom robią wrażenie!

Marta Manowska to jedna z najbardziej zapracowanych polskich prezenterek. Dziennikarka jest gospodynią takich programów jak "Rolnik szuka żony" "Sanatorium miłości", "The Voice Senior", "Ośmiu wspaniałych" czy "Pytanie na śniadanie" oraz autorką książek. Chętnie angażuje się również w działania charytatywne i kampanie edukacyjne. 

Marta Manowska nie narzeka więc na nadmiar wolnego czasu, ale gdy tylko uda się jej złapać kilka wolnych dni, rusza w świat. Obecnie prezenterka i dziennikarka odpoczywa na Dominikanie i na bieżąco relacjonuje fanom swoje rajskie wakacje. 

Reklama

Ulubienica widzów łapie oddech w pięknych okolicznościach przyrody i, jak donosi na Instagramie, naprawdę trafiła do raju. Zdrowe jedzenie, treningi jogi, słońce i spokój - to wszystko było jej naprawdę potrzebne! 

Marta Manowska pozuje na palmie w różowym bikini. Ale figura!

Marta Manowska zasypuje fanów zdjęciami ze swoich rajskich wakacji, chwaląc się nie tylko pięknymi widokami, ale także idealną sylwetką. W ostatnich miesiącach prezenterka ciężko trenowała, korzystając z pomocy Ewy Chodakowskiej i trzeba przyznać, że efekty tej pracy robią wrażenie!

Martę pochwaliła zresztą sama trenerka podając ją za przykład osoby, która nie zasłaniała się wymówkami i często późnym wieczorem, po całym dniu pracy, kładła się na matę i ciężko trenowała. 

Na najnowszym zdjęciu Marta Manowska pozuje w różowym bikini, leżąc na palmie i prezentując zgrabne, opalone już ciało. W tle widać morze i turystów, ale dziennikarka zdaje się ich nie zauważać i korzysta z pełnych spokoju i relaksu chwil. Zazdrościcie jej tego rajskiego urlopu?

***
Zobacz również:

Marta Manowska pokazała pierścionek. Rozmiar robi wrażenie!

Jennifer Lawrence przypomniała fanom swoje nagie zdjęcie! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje