Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się zaledwie kilka miesięcy temu. Fani byli zachwyceni ich relacją i żywo komentowali ten związek w sieci. Niestety, jak donosi jeden z tabloidów para rozstała się już jakiś czas temu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się zaledwie kilka miesięcy temu
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się zaledwie kilka miesięcy temu Piotr MoleckiEast News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się jesienią 2020 roku i szybko ochrzczeni zostali jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Podróżniczka na każdym kroku podkreślała, że wreszcie jest szczęśliwa i znalazła silnego i mądrego mężczyznę, na którym może polegać. 

- Dokładnie 3 miesiące temu uciekająca Panna Młoda powiedziała Tak i zostaliśmy małżeństwem. Choć zarzekałam się, że „to nie dla mnie” to... każdy dzień jest lepszy od poprzedniego! Czyli jednak warto dać się życiu zaskoczyć - pisała Martyna w styczniu.

Niestety, to już chyba przeszłość, bo jak donosi Pudelek para rozstała się już jakiś czas temu. Decyzję o rozstaniu podjął ponoć Kossakowski i już trzy miesiące po ślubie wyprowadził się z domu. Póki co, para nie potwierdziła tych plotek, ale jeśli okażą się one prawdą, będzie to chyba jedno z najbardziej zaskakujących rozstań ostatnich lat. 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas