Reklama

Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl" już tak nie wygląda

Mateusz Pawłowski rośnie jak na drożdżach. Serialowego Kacpra trudno rozpoznać na ulicy. Metamorfoza nastolatka zaskoczyła fanów. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Kacper Boski: To była rola życia?

Mateusz Pawłowski sławę zyskał dzięki serialowi TVP "Rodzinka.pl". Dla małego chłopca chwilowa przygoda z serialem zamieniła się w życie na planie. Jednak w wywiadach nastolatek podkreśla, że nie żałuje żadnej godziny spędzonej przed kamerą. 

U boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka chłopiec miał szansę rozwijać swój talent. Poza serialowymi rodzicami na planie towarzyszyli mu: Julia Wieniawa, Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał. Jednak to najmłodszy Kacper był bystrym ulubieńcem publiczności. Mateusz Pawłowski nie wygląda jak Kacper Boski. Co za metamorfoza

Dziewięć lat na planie pozwoliło nastolatkowi nabyć wprawy. Swoje doświadczenie zaczął wykorzystywać. Był chętnie zatrudniany do produkcji telewizyjnych w roli współprowadzącego. Swojego głosu użyczył też bohaterowi serialu "Pinokio". 

Reklama

Po dubbingu przyszedł czas na fabułę. Bez wahania przyjął propozycję odtwórcy roli młodego Maksymiliana Marii Kolbego.

Na co dzień Mateusz Pawłowski unika rozgłosu. Jednak fani obserwują jego konta w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że najmłodszy z serialowego klanu Boskich bardzo się zmienił. Zapuścił włosy, nosi aparat i przybyło mu kilkanaście centymetrów wzrostu. Sami zobaczcie.

***
Zobacz także:

Małgorzata Kożuchowska zabrała głos. Zaskakujące słowa?

Tomasz Karolak nie udaje. Co ceni najbardziej w ludziach i sobie?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Mateusz Pawłowski | kacper | TVP Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy