Meghan i Harry podzieleni. Książę sprzeciwił się decyzji żony i wydał zakaz

Pogłoski o kryzysie w małżeństwie Meghan i Harry'ego nie cichną. Tym razem pojawiły się informacje o kategorycznym zakazie księcia. Miał się sprzeciwić decyzji żony. Jak się okazuje, syn Karola III nie chce, by Meghan Markle poszła w jego ślady.

Książę Harry i Meghan Markle przeżywają kryzys?
Książę Harry i Meghan Markle przeżywają kryzys?Backgrid/East NewsEast News

Popularność Meghan i Harry’ego rośnie w siłę

Zainteresowanie ich życiem w Stanach Zjednoczonych nie maleje. Regularnie jest ono podsycane spekulacjami dotyczącymi kryzysu w małżeństwie książęcej pary czy też problemów finansowych.

Książę po opuszczeniu Wielkiej Brytanii postanowił wydać pamiętnik opowiadający o jego życiu w rodzinie królewskiej. Książka "Spare" trafiła do sprzedaży 10 stycznia 2023 roku, jednak już na długo przed premierą mówiono, że Harry w ten sposób przysporzy royalsom niemałych problemów. Syn Karola III postanowił podzielić się z czytelnikami szczerymi i intymnymi wyznaniami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

Meghan Markle chce wydać książkę o rodzinie królewskiej. Harry sprzeciwił się żonie

Meghan Markle postanowiła pójść w ślady męża i również wydać książkę. Księżna zdecydowała się opowiedzieć światu nieco więcej o swoich wspomnieniach z życia wśród royalsów. Amerykańska aktorka nieco informacji zdradziła m.in. w rozmowie z Oprah Winfrey, a więc można się spodziewać, że i tym razem nie przedstawiłaby rodziny królewskiej w pozytywnym świetle.

Meghan Markle i książę Harry nie mogą narzekać na brak zainteresowania
Meghan Markle i książę Harry nie mogą narzekać na brak zainteresowaniaBackgrid/East NewsEast News

Harry postanowił się jednak sprzeciwić planom zawodowym żony. Jak się okazuje, wziął pod uwagę problemy zdrowotne zarówno księżnej Kate, jak i króla Karola III. Uznał, że wydanie książki przez Meghan to nie najlepszy pomysł. - Położył kres książce Meghan. Nie przyjęła tego dobrze, ale chyba zrozumiała, że czas budować mosty, a nie pogłębiać podziały. W końcu osiągnęli kompromis. Meghan napisze książkę, ale na zupełnie inny temat. Dzięki pracy nad publikacją poświęconą wzmacnianiu pozycji kobiet będzie mogła skupić się na tym, co poprawia jej wizerunek, zamiast niszczyć go wymierzaniem kolejnych ciosów w rodzinę królewską - podają źródła Entertainment Daily.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas