Reklama

Reklama

Meghan Markle i książę Harry nie ochrzczą córki w Anglii! Stanowczy sprzeciw!

Wciąż nie brakuje emocji i zwrotów akcji w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jeszcze do niedawna mówiło się, że chrzest córki Meghan Markle i księcia Harry'ego odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Teraz to już przeszłość. Ponoć to rozwiązanie już nie wchodzi w grę.

Meghan Markle i książę Harry nie ochrzczą córki?

 Meghan Markle i książę Harry w czerwcu 2021 roku zostali drugi raz rodzicami. Na świat przyszła córka - Lilibet Diana, która jest wielką radością dla całej rodziny królewskiej. 

Ponoć jej narodziny miały przełamać lody między Meghan i Harrym, a resztą monarchii. Mówiło się o ciepłych słowach od samej królowej, ale także od Williama i Kate, z którymi małżonkowie nie mają wciąż poprawnych relacji. 

Plotkowało się także, że Meghan i Harry zdecydują się na chrzest pociechy w Wielkiej Brytanii, co będzie niezwykłą okazją do ponownego spotkania z rodziną. 

Nie da się ukryć, że byłoby to wielkie wydarzenie i wszyscy na to liczyli. 

Książę William wyraził sprzeciw

Niestety, okazuje się, że fani rodziny królewskiej muszą ostudzić swój entuzjazm. 

Jak donosi "The Sun", Meghan i Harry pragnęli ochrzcić dziecko w Kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze, ale nagle zamysłowi sprzeciwił się... książę William! 

Reklama

To wywołało falę spekulacji o tym, co znów dzieje się między Harrym, a jego bratem. Wygląda na to, że książę i Meghan nie pojawią się zbyt szybko w Wielkiej Brytanii. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę William | Lilibet Diana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy