Reklama

Reklama

Meghan Markle przez COVID-19 nie zorganizuje czterdziestych urodzin?

Meghan Markle dziś świętuje 40. urodziny. Jak spędzi ten wyjątkowy dzień? Ze względu na obostrzenia dotyczące COVID-19, przyjęcie będzie skromniejsze. Poza tym Meghan wciąż jest na urlopie macierzyńskim. Czego może spodziewać się po mężu? Harry przygotował niespodziankę. I to jaką!

Meghan ma czterdzieści lat. Urodziny obchodzi w Kalifornii

To przełomowy dzień w życiu każdego. Czterdzieste urodziny Meghan Markle także będą niezapomniane. Skromne przyjęcie w gronie najbliższych to wszystko, na co mogą pozwolić sobie w tej chwili młodzi rodzice. Nie zapominajmy, że Meghan i Harry niedawno powitali na świecie swoją córkę.

To wpis sprzed dwóch miesięcy. Dlatego nic dziwnego, że życie rodziców kręci się wokół noworodka. A na skrajnym biegunie pierworodny Archie Mountbatten-Windsor, który skończył dwa lata. Jakby tego było mało, w Kalifornii ponownie zaostrza się sytuacja dotycząca COVID-19. To poważne argumenty. A może wygodna kurtyna bezpieczeństwa ze strony byłych książąt Sussex, którzy unikają medialnego szumu i chronią swojej prywatności, dlatego informacje o czterdziestych urodzinach Meghan są pilnie strzeżone. 

Reklama

Czterdzieste urodziny: Meghan organizuje skromne przyjęcie przez COVID-19

Brytyjskie media rozpisywały się na temat przyjęcia, które Meghan chciała urządzić dla 65 osób. Nad organizacją urodzinowej fety miał czuwać mistrz eventów polecany przez Oprah Winfrey - Colin Cowie. Jego nazwisko i osiągnięcia celebryci w Santa Barbara znają doskonale. 

Mistrz ceremonii potrafi każde wnętrze i ogród dopasować do wizji klienta. Grecki amfiteatr w ogrodzie? Stoły i dekoracje w wersji glamour, a może niezobowiązujący klimat rajskiej plaży? Z przyjęć w takiej scenerii byli zadowoleni Jennifer Aniston, Tom Cruise, Jennifer Lopez czy Kim Kardashian. To mi.in. dla tych sław pracował Cowie, który od lat stara się wyprzedzać konkurencję i robi wszystko, aby spełnić marzenia swoich klientów.

Harry ekspertem od urodzinowych niespodzianek. Co przygotował na czterdzieste urodziny Meghan?

W przypadku Meghan ekspertem od niespodzianek będzie Harry. To on zadba o słodkości na stole. Tort na specjalne zamówienie został przygotowany w rodzinnej cukierni w Santa Barbara. Czy będzie nawiązywał smakiem do ślubnego tortu? Być może na deserowych talerzykach gości znów pojawi się nuta cytryny i dzikiego bzu. A to nie koniec niespodzianek.

Wieczór pełen niespodzianek. Czterdzieste urodziny Meghan owiane tajemnicą

Wnuk Elżbiety II znany jest z niespodzianek. Wielokrotnie podczas urodzin zaskakiwał Meghan. Tym razem także planuje "porwać" żonę w romantyczne miejsce, a w okolicy takich nie brakuje. Latarnie morskie, degustacje wina na wzgórzach, gdzie stoliki zatopione są w lawendzie lub wycieczka kajakami. Harry jest zdolny do wszystkiego.

Razem przeżyli już urodziny w Afryce, rok później świętowali na ślubie przyjaciela. Były też skromniejsze obchody po urodzeniu syna. Wówczas para postanowiła spędzić czas w rodzinnym gronie z ciastem marchewkowym zamiast tortu. Kluczowe były 39. urodziny Meghan. Rok temu para zrezygnowała z tytułu książąt Sussex i postanowiła żyć według własnych zasad. I tak Meghan obchodziła urodziny z dala od królewskiej rodziny, czytając kolejne niepochlebne doniesienia na swój temat.

Meghan ma za sobą trudny rok. Pogodzi się z księżną Kate?

Prasa nie była jej wówczas przychylna. Do tego doszedł COVID-19, rodzina izolowała się w swojej willi USA. Przez rok wiele się wydarzyło. Oliwy do ognia dolał wywiad, którego Meghan i Harry udzielili w marcu br. W rozmowie z Oprah Winfrey Meghan opowiadała o poczuciu "uwięzienia", myślach samobójczych i ogromnej presji, jaka była na nią wywierana przez rodzinę królewską. Nie zabrakło też odniesień rasistowskich, z którymi na co dzień borykała się żona Harry'ego. Śmierć księcia Filipa miała scalić rodzinę.

Na uroczystości pogrzebowe Harry poleciał sam. Meghan była w zaawansowanej ciąży. Sytuacja między braćmi była napięta... Jak jest teraz i czy książę William i księżna Kate pojawią się w Kalifornii na urodzinowym przyjęciu, czy ograniczą się jedynie do kurtuazyjnego wpisu w mediach społecznościowych? 

Tego nie wiadomo. Wiemy jednak, że za pół roku czterdzieste urodziny będzie planować księżna Kate, a w czerwcu przyszłego roku czterdzieści świeczek pojawi się na torcie następcy brytyjskiego tronu, księcia Williama.

Sprawdź swój horoskop

***

Ile pieniędzy Meghan wyda na urodzinowe przyjęcie dla najbliższych?

Jaki tort na czterdzieste urodziny będzie miała Meghan? Harry złożył zamówienie

Czy dzieci Meghan maja szansę na tron? Elżbieta II ma swoje zdanie na ten temat

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: urodziny | tort | przyjęcie | Kalifornia | COVID-19

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy