Reklama

Reklama

Meghan Markle upokorzona podczas spotkania z poddanymi!

Meghan Markle w ostatnich dniach stara się wspierać męża i pojawiła się u jego boku podczas spotkania z poddanymi w Windsorze. Nie wszystko poszło jednak po jej myśli, bo kamery zarejestrowały sytuację, będącą żywym dowodem na to, że Meghan nie przez wszystkich jest mile widziana w rodzinie królewskiej!

Meghan Markle od dłuższego już czasu nie cieszy się szczególną sympatią Brytyjczyków. Część z nich zarzuca jej, że zmanipulowała księcia Harry'ego i odsunęła go od bliskich, część, że przynależność do rodziny królewskiej miała być dla niej jedynie trampoliną do sławy, prestiżu i dużych pieniędzy. 

Wszystko wskazuje na to, że teraz, po śmierci królowej Elżbiety II i ukochanej babci Harry'ego, antypatie te tylko się pogłębią - Harry nie zdążył bowiem pożegnać się z królową i coraz więcej osób obwinia o to właśnie Meghan. 

Reklama

Gdy media podały, że stan królowej Elżbiety mocno się pogorszył i lekarze są zaniepokojeni jej kondycją, Meghan i Harry przebywali w Niemczech. Powiadomiony o złym stanie zdrowia babci, książę wsiadł w samolot i ruszył w stronę zamku w Balmoral, gdzie przebywała królowa. Niestety, nie zdążył i nie udało mu się pożegnać z monarchinią. 

Gdy informacje te przedostały się do mediów, część fanów rodziny królewskiej zaczęła obwiniać o ten stan rzeczy Meghan, a wtórował im dziennikarz Piers Morgan, który pozwolił wysnuć sobie nawet tezę, iż "Harry został zachęcony do spóźnienia się przez swoją żonę, która wydaje się chcieć zniszczyć rodzinę królewską i obalić monarchię" - powiedział. 

Jakkolwiek nieprawdopodobnie nie brzmią te słowa, część fanów rodziny królewskiej faktycznie zarzuca Meghan, że to przez nią i przez jej stosunek do monarchii, Harry nie zdążył pożegnać się z babcią. Brytyjskie media podają także, iż swoich antypatii do Meghan nie kryje sam król Karol III. 

Zobacz również: To zdjęcie Meghan obiegło media. Polka pociesza żonę Harry'ego 

Meghan Markle upokorzona podczas spotkania z poddanymi. Wiele znaczący gest!

W weekend Meghan i Harry oraz Kate i William pojawili się w Windsorze, gdzie złożyli hołd królowej i spotkali się z tłumem żegnającym Elżbietę II. Cała czwórka podchodziła do zgromadzonych osób, pocieszając ich i dziękując im za obecność, a zgromadzeni chętnie wyciągali do nich dłonie, przytulali się i okazywali im troskę. Mimo to, kamery uchwyciły moment, będący dowodem na to, że jedna osoba nie może liczyć na aż taką przychylność tłumu jak Harry, William i Kate...

Na filmiku, który znaleźć można w sieci, widać jak jedna z kobiet ostentacyjnie zignorowała wyciągniętą dłoń Meghan, okazując jej niechęć. 

Możliwe, że to tylko niechlubny wyjątek, ale faktycznie trzeba przyznać, że już dawno nie było w rodzinie królewskiej osoby budzącej aż tak skrajne emocje. 

Co myślicie o postawie tej kobiety? Przesadziła czy miała prawo okazać Meghan niechęć?

Zobacz również:

Książę Harry zdradził, co dzieje się w Windsorze po śmierci Elżbiety IIINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy