Reklama

Melania Trump wróciła do pracy! Co teraz robi?

Melania Trump od tej pory rozpoznawalna była po prostu jako żona Donalda Trumpa, która w latach 2017-2021 pełniła rolę Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Po przegranych wyborach męża i po chwili milczenia, wraca do mediów i to z nowym biznesem!

Melania Trump inwestuję w handel NFT

Melania Trump, gdy pełniła rolę Pierwszej Damy USA, zasłynęła ze swojej milczącej postawy i kilku wpadek jeżeli chodzi o etykietę, głównie w zakresie mody. 

Kiedy Donald Trump został prezydentem w 2017 roku, często krytykowano jego żonę za różne poglądy i sytuacje, a gdy w 2021 roku odchodzili z Białego Domu, z twarzy Melanii można było odczuć ulgę, że to koniec jej służby w roli Pierwszej Damy. 

 Od tego momentu Melania nie udzielała się w mediach, aż do teraz. Okazuje się, że żona byłego prezydenta USA wraca do wielkiego świata biznesu! 

Melania Trump zapowiedziała, że wchodzi na rynek handlu NFT, czyli unikalną, cyfrową wartością. Jej tokeny będą rozliczane w kryptowalucie Solana. Była Pierwsza Dama startuje z własną platformą, a jej działalność związana ze sprzedażą NFT dotyczy dzieł sztuki. 

Jedną z pierwszych transakcji będzie obraz "Melania’s Vision", którego autorem jest Marc-Antoine Coulon. Do NFT dołączony będzie plik audio, gdzie Melania wypowiada słowa: "Moja wizja to: patrz w przyszłość z inspiracją, siłą i odwagą". 

Zysk ze sprzedaży ma zostać przekazany na cele charytatywne, a dokładniej rzecz ujmując, na fundację charytatywną należącą właśnie do Melanii. 

Co to NFT? Czy wato interesować się kryptowalutą?

Skąd u Melanii zainteresowanie NFT? Wygląda na to, że widzi w tym doskonałe źródło zysku. Ale czym jest NFT? 

Niewymienne tokeny lub NFT to unikalne fragmenty treści cyfrowych połączone z blockchainem, czyli cyfrową bazą danych, na której opierają się kryptowaluty, takie jak bitcoin i ethereum.

NFT  od dawna interesują się duże marki, biznesmeni i gwiazdy, które pragną rozwijać swoje imperium.

Reklama

***
Zobacz również: 

Paula Tumala ma problemy z policją. To przez ojca córek

Karolina Ferenstein-Kraśko przemówiła na Instagramie! Nie dała satysfakcji hejterom...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump | Donald Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy