Mery Spolsky zachwyciła nie tylko kreacjami. Jak poradziła sobie w roli prowadzącej?

Mery Spolsky to wokalistka, autorka teksów i kompozytorka młodego pokolenia. Jest ceniona za swój dystans, poczucie humoru i oryginalność. Tym razem po raz kolejny miała okazję sprawdzić się jako prezenterka wielkiego wydarzenia. Gwiazda poprowadziła jeden z koncertów na Top of The Top Sopot Festival. Jak sobie poradziła w tej roli?

Mery Spolsky
Mery Spolsky WOJCIECH STROZYK/REPORTER/WOJCIECH STROZYK/REPORTEREast News

Top of The Top Sopot Festival - plejada gwiazd i prowadzących

W obecnym tygodniu odbywa się Top of The Top Sopot Festival. Za nami już dwa dni imprezy - koncerty #IDance - Noc niepodobna do innych / Więcej niż muzyka oraz #SummerVibes - W rytmie lata, a także konkurs Bursztynowy Słowik, w którym triumfował zespół Kwiat Jabłoni.

Na scenie zachwycali polscy artyści, m.in. Kayah, Agnieszka Chylińska, Michał Szpak czy Sara James. Jednak oczy widzów były skierowane nie tylko na nich - uwagę zwracały również prowadzące. Pierwszego dnia były to m.in. Julia Wieniawa oraz Małgorzata Rozenek-Majdan, drugiego natomiast Mery Spolsky.

Kim jest Mery Spolsky?

Mery Spolsky tak naprawdę nazywa się Maria Żak, ma prawie 30 lat i pochodzi z Warszawy. Jest cenioną wokalistką, a także autorką tekstów i kompozytorką. Pod pseudonimem artystycznym występuje od 2014 roku.

Występowała na wielu polskich festiwalach muzycznych m.in. Męskie Granie, Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival czy FEST Festival. Mery Spolsky w swojej karierze wydała trzy albumy. Na koncie ma pięć nominacji do Fryderyków, czyli najważniejszych nagród muzycznych w Polsce.

Mery Spolsky zachwyciła w nowej roli oraz swoimi kreacjami

Wokalistka została ciepło przyjęta przez widzów. Internauci śledzący festiwal w Sopocie zwracali uwagę, że w roli prowadzącej poradziła sobie nawet lepiej od tych z dużym doświadczeniem.

Wow! Jestem pod wrażeniem, tego jako sobie radzisz jako prowadząca! Luz, energia, super poczucie humoru! Bijesz wczorajsze prowadzące na głowę, w szczególności te, które mają najwięcej doświadczenia! Kozak
Mery Spolsky zachwyciła dwoma, bardzo różnymi od siebie kreacjami
Mery Spolsky zachwyciła dwoma, bardzo różnymi od siebie kreacjamiVIPHOTOEast News

Mery Spolsky zachwyciła również swoimi kreacjami. Miała je dwie - najpierw zaprezentowała się w mrocznym, gotyckim stylu, ubierając długą, czarną suknię o płaszczowym fasonie. Następnie z kolei pokazała zupełnie inne oblicze, mają na sobie cielistą, prześwitującą sukienkę z kolorowymi naszywkami.

Tak działa mechanizm "zajadania" stresu. Nowe ustalenia australijskich naukowców Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas