Reklama

Reklama

Millie Court kusi ciałem na ekskluzywnym jachcie! Ale zdjęcia

Millie Court po tym jak po rocznym związku rozstała się z Liamem, gwiazda "Love Island" postanowiła leczyć złamane serce na wakacjach w Tajlandii. To właśnie z tych leczących złamane serce wakacji gwiazda opublikowała gorące zdjęcia, na których pokazuje, jak dobrze się bawi jako singielka.

Millie Court bawi się w najlepsze jako singielka!

Świeżo upieczona singielka, Millie Court, sprawia ostatnio, że serca jej fanów biją nieco szybciej, gdy publikuje nowe zdjęcia. Gwiazda brytyjskiego "Love Island" wyjechała na upragnione wakacje do Tajlandii. 

 To właśnie tam leczy serce po rozstaniu z  Liamem Reardonem, z którym przez rok tworzyła szczęśliwy związek. Od tego czasu na profilu Millie w mediach społecznościowych pojawiają się gorące zdjęcia. 

Tym razem 25-letnia gwiazda shiow-biznesu zaprezentowała się w pięknym, niebieskim stroju kąpielowym na luksusowym jachcie, płynąc przez lazurową wodę. 

Reklama

To sprawiło, że serca widzów zabiły mocniej - smukłe ciało gwiazdy robi wrażenie i internauci docenili to w komentarzach. 

Widać, że Millie bardzo chce wrócić do normalnego życia po rozstaniu z ukochanym. W zeszłym miesiącu była para wyprowadziła się ze wspólnego domu w Essex i zamknęła ten etap za sobą. 

Piękna Millie Court nie ma jednak zamiaru płakać po byłym ukochanym i rzuciła się w wir życiowych uciech, co widać w jej mediach społecznościowych. Fani zaś mocno trzymają kciuki, by Millie jeszcze znalazła na swojej drodze kogoś, kto szczerze ją pokocha. 

Narazie jednak gwiazda kosztuje codziennych przjemności jako singielka. 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Millie Court

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy