Miss Universe przytyła i mierzy się z hejtem w sieci!

Harnaaz Kaur Sandhu, która w grudniu otrzymała koronę Miss Universe 2021 mierzy się obecnie z ogromną falą krytyki. Piękna brunetka przybrała ostatnio na wadze, co nie spodobało się części jej fanów i obserwatorów. Oto, jak zareagowała na hejt!

Miss Universe przyznała, co stoi za jej nagłym przybraniem na wadze
Miss Universe przyznała, co stoi za jej nagłym przybraniem na wadze MENAHEM KAHANA / AFPEast News

Harnaaz Kaur Sandhu to piękna, 22-letnia modelka i aktorka, która w grudniu zeszłego roku pokonała rywalki i została Miss Universe 2021. Harnaaz zachwycała wtedy nie tylko urodą, ale także perfekcyjną sylwetką, a podkreślał ją jednoczęściowy, bordowy kostium, w którym wystąpiła. Ostatnio jednak, miss przybrała na wadze i lekko się zaokrągliła, czym wywołała prawdziwą burzę!

Harnaaz Kaur Sandhu podczas wyborów Miss Universe
Harnaaz Kaur Sandhu podczas wyborów Miss Universe AP/Associated Press/East News

Miss Universe przybrała na wadze i mierzy się z falą krytyki w sieci!

Na ostatnich zdjęciach Miss Universe 2021 faktycznie nie wygląda już tak, jak podczas wyborów. Brunetka przytyła kilka kilogramów, ale zapewne nie spodziewała się burzy, jaką wywoła ten fakt w internecie. W sieci zarzuca się jej bowiem nie tylko "nadwagę" czy "brak formy" ale wręcz "brak szacunku dla korony"! Główna zainteresowana postanowiła więc wyjaśnić, dlaczego jej ciało tak mocno zmieniło się w ostatnim czasie.

Miss Universe 2021 uznała, że nie może już dłużej milczeć i wyjaśniła, że za jej problemami z wagą stoi celiakia. Choroba jelit wywoływana przez nietolerancję glutenu nie brzmi może zbyt poważnie, ale cierpiący na nią pacjenci wiedzą, że potrafi mocno uprzykrzyć życie. Modelka zdradziła, że jeszcze trzy dni przed wyborami miss była z jej powodu hospitalizowana! 

Leczenie celiakii związane jest z zażywaniem przez Harnaaz Kaur Sandhu sporej ilości leków, których efektem ubocznym jest zatrzymywanie się wody w organizmie. Ten proces powoduje natomiast tycie i puchnięcie całego ciała oraz gorsze samopoczucie i spadki nastrojów.

Miss Universe ostatnio sporo przytyła i mierzy się z falą krytyki
Miss Universe ostatnio sporo przytyła i mierzy się z falą krytykiEast News

Miss Universe 2021 przyznała także, że za jej nowym wyglądem stoi... podjadanie i brak czasu na regularne treningi. To wyznanie spodobało się sporej ilości obserwatorów, a szczerość miss wzbudziła podziw i sympatię. Spora część modelek, gwiazd i influencerek, cieszących się perfekcyjnymi sylwetkami milczy bowiem na temat wyrzeczeń, które stoją za ich idealnym wyglądem. Miss Universe 2021 złamała tabu, udowadniając, że ma takie same słabości jak kobiety na całym świecie! Podoba wam się taka postawa?

***

Zobacz również:

Japonia doczekała się swojego piękna. Wiśnie zakwitły!AFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas