Reklama

Reklama

Na potrzeby roli przeszła odważną metamorfozę. Jest nie do poznania!

Już wkrótce w kinach zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – „Chrzciny”. Jedną z głównych ról zagra w nim Katarzyna Figura, która na potrzeby ekranizacji przeszła odważną metamorfozę. Aktorka jest wręcz nie do poznania!

Katarzyna Figura w filmie "Chrzciny". Co za metamorfoza!

"Chrzciny" w reżyserii Jakuba Skocznia to komedia obyczajowa nagrodzona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest w Toruniu oraz Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie.

Akcja filmu osadzona została w 1981 roku. Marianna, gorliwa katoliczka, postanawia wykorzystać rodzinną uroczystość - chrzciny najmłodszego wnuka, do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci. Nieoczekiwanie przeszkodzi jej w tym generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny.

Chcąc doprowadzić rodzinne pojednanie do końca, Marianna postanawia ukryć przed dziećmi prawdę o sytuacji w kraju. To małe z pozoru kłamstwo, uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, którą trudno będzie zatrzymać.

Reklama

Niesamowita metamorfoza Katarzyny Figury. Wszystko na potrzeby roli

W postać Marianny wciela się Katarzyna Figura - jedna z najpopularniejszych polskich aktorek.

Aktorkę trudno jednak rozpoznać na ekranie. Gwiazda przeszła na potrzeby roli ogromną przemianę. Zniknęły jej blond kosmyki, a ubrania modne przed kilkunastoma laty dodały aktorce wieku. Widzowie będą przecierać oczy ze zdumienia!

Zobacz również: 

Wszyscy mówią o tej przemianie. Anna Dymna przeszła odważną metamorfozę w serialu "Wielka woda"

Katarzyna Cichopek w jesiennej stylizacji. Pod postem słowa krytyki

Tak wyglądała kiedyś Danuta Martyniuk. Mało kto rozpozna!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | Chrzest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy