Reklama

Natalia Lieber z "Love Island" pozuje w skąpym bikini. Jest nie do poznania?!

Natalia Lieber to uczestniczka drugiej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" oraz czwartej edycji programu "Projekt Lady". Natalii nie udało się odnieść sukcesu w popularnym show randkowym, ale zdobyła popularność i na Instagramie śledzi ją już 118 tysięcy osób.

24-letnia Natalia Lieber dała się poznać widzom jako kandydatka do miana "Lady", ale szybko przekonała się, że "damą trzeba się urodzić" i ciężko jej będzie zmienić swoje przyzwyczajenia. Influencerka postanowiła więc spróbować swoich sił w programie "Love Island. Wyspa miłości" i choć była jedną z najbarwniejszych uczestniczek programu, nie udało jej się znaleźć drugiej połówki i odnieść wymarzonego sukcesu. 

Fani pokochali jednak zabawną brunetkę, która dziś jest już blondynką, wypracowała smukłą, perfekcyjną sylwetkę, a jej rysy twarzy znacznie różnią się od tych, które pamiętamy z popularnego show. 

Reklama

Natalia z "Love Island" pokazała zdjęcie w skąpym bikini. Ale ciało!

Teraz na Instagramie influencerki pojawiły się zdjęcia, które rozpaliły fanów do czerwoności. Natalia Lieber pozuje ubrana w skąpy strój bikini, prezentując idealną sylwetkę. Z opisu, który zostawiła pod zdjęciami wynika, że na jednym ze zdjęć prezentuje się w pełnym makijażu, a na drugim ma na sobie tylko krem BB. Natalia spytała fanów, w której wersji podoba się im bardziej, ale w komentarzach przeważają opinie, że w każdej z nich jest dosłownie "petardą", a forma, którą zbudowała od czasów wyjścia z wilii "Love Island" naprawdę robi wrażenie!

Natalia Lieber, która odpoczywa właśnie na Malediwach i na bieżąco relacjonuje fanom swoje egzotyczne wakacje nie ukrywa, że ciężko zapracowała sobie na swój perfekcyjny wygląd i od jakiegoś czasu coraz chętniej serwuje fanom zdjęcia w kusych strojach kąpielowych i bieliźnie. Robi wrażenie? 

***
Zobacz również:

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie!

"Love Island": Paulina i Andrzej o swoich planach. Nie zamieszkają razem?

"Love Island": Paulina i Andrzej komentują decyzję zwycięzców!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy