Reklama

Nie milkną pogłoski o rozwodzie. Książę Harry tęskni za byłą dziewczyną?

W ostatnim czasie brytyjska prasa rozpisuje się o kryzysie w związku Meghan i Harry’ego. Teraz w tle pojawia się była dziewczyna syna Karola III, co jeszcze bardziej podsyca spekulacje. Jak się okazuje, książę podczas toczącego się procesu przeciwko Mirror Group Newspapers o Chelsy Davy wspomniał ponad sto razy.

Harry i Meghan się rozwodzą?

Po tym, jak Harry i Meghan zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej, ich twarze widnieją na pierwszych stronach gazet, nie tylko tych brytyjskich. 

W ostatnim czasie coraz głośniej jest o kryzysie w ich małżeństwie. Mimo że rzecznik już zdementował te informacje, to w brytyjskiej prasie co pewien czas ukazują się kolejne materiały. 

Według doniesień Meghan nie nosi obrączki, a Harry ma już za sobą spotkanie z prawnikami rozwodowymi. Okazuje się, że w tle kryzysu małżeńskiego pojawia się jeszcze była dziewczyna księcia - Chelsy Davy. 

Zobacz także: William zaniepokojony. Brytyjska prasa wycina go ze zdjęć z Kate

Reklama

Książę Harry tęskni na byłą ukochaną?

Książę Harry spotykał się z Chelsy Davy od 2004 roku. Ich związek zakończył się po sześciu latach. W swojej książce wyznał, że to właśnie brytyjskie tabloidy i ich zainteresowanie nim przyczyniły się do niepowodzeń w miłości. 

We wtorek 6 czerwca książę Harry pojawił się w Sądzie Najwyższym w Londynie, w którym toczy się proces przeciwko wydawcy słynnych brytyjskich tabloidów. Pozew dotyczy m.in. zdobywania przez dziennikarzy informacji w sposób nielegalny, czyli np. poprzez włamywanie się do poczty głosowej telefonów. Podczas zeznań syn Karola III wyznał, że był to jeden z czynników, który doprowadził do zakończenia jego relacji z Chelsy, co było dla niego bolesnym doświadczeniem. 

Zobacz także: Książę Harry nazywał rząd Wielkiej Brytanii "dnem". Mocne słowa podczas procesu

Jakby tego było mało, pojawiły się spekulacje, że książę Harry tęskni za byłą ukochaną. Dowód na to przedstawiła dziennikarka Daily Mail Amanda Platell za pośrednictwem Twittera. "Czy Harry nadal ma obsesję na punkcie byłej dziewczyny Chelsy Davy? Harry wspomina o niej 118 razy w zeznaniach sądowych, Meghan zaledwie pięć razy. Nic dziwnego, że Meg się nie pojawiła!" - napisała w poście.   

***INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy