Reklama

Reklama

Nie żyje Jerzy Jurowiec. Był wielką gwiazdą sceny disco-polo

Media obiegła tragiczna informacja. Zmarł Jerzy Jurowiec, gwiazdor sceny disco-polo, członek zespołu AS. Fatalne wieści przekazał lider zespołu, Sławomir Trofimczuk.

Nie żyje Jerzy Jurowiec. Fani muzyka disco-polo pogrążeni w żałobie

Jerzy Jurowiec był członkiem zespołu As, który powstał w 1992 roku i zawładnął discopolową sceną. Chociaż zespół przeżywał wzloty i upadki, jak zawieszenie działalności muzycznej, to wciąż cieszył się popularnością. 


Grupa wróciła po 18 latach przerwy na muzyczną scenę i zachwyciła fanów utworem "Szalona miłość", który ukazał się w 2017 r.

Radość z powrotu przerwała okropna wiadomość o śmierci Jerzego, którą przekazał w mediach społecznościowych Sławomir Trofimczuk. 

"Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas w dniu dzisiejszym nasz przyjaciel, muzyk, wokalista, ojciec i można powiedzieć brat — Jurek Jurowiec. Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy. Jurek, będzie nam Ciebie bardzo brakowało" - napisał Trofimczuk.

Jerzy Jurowiec odszedł w wieku 60 lat po długiej walce z chorobą. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Nie żyje Barbara Krafftówna. "Odeszła dziś w nocy"

Smutne wieści. Odszedł słynny reżyser. Polacy pokochali go za "Czas honoru"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jerzy Jurowiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy