Reklama

Niepokojące wieści z dworu na chwilę przed świętami. Chodzi o królową

Im bliżej świąt, tym więcej plotek na temat tego, jak spędzi je brytyjska rodzina królewska. Wiadomo, że dla Elżbiety II będzie to wyjątkowo smutne Boże Narodzenie. Czy spędzi je sama?

Królowa Elżbieta II. Nie weźmie udziału w mszy?

To będą dla królowej Elżbiety II pierwsze od 74 lat święta bez ukochanego. Książę Filip zmarł w kwietniu tego roku. W związku z tym pojawiają się różne spekulacje, jak monarchini spędzi tegoroczne Boże Narodzenie.

Ostatnio brytyjskie media donosiły, że Elżbieta II być może zdecyduje się na spędzenie świąt w samotności. Na pewno królowa nie pojawi się na tradycyjnej mszy w Sandringham, w której od wielu lat uczestniczą członkowie rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II. Co z jej zdrowiem?

Dodatkową przeszkodą mogą być obostrzenia pandemiczne, które Wielka Brytania ponoć planuje wprowadzić jeszcze przed świętami. Właśnie przez to Elżbiety II w zeszłym roku zabrakło na tradycyjnej mszy.

95-letnia królowa musi na siebie szczególnie uważać. Ostatnio jej zdrowie nie jest w najlepszej kondycji. Nie byłoby też wskazane, aby uczestniczyła w uroczystości, gdy pandemia wciąż nie została opanowana.

Być może jednak Elżbiecie II uda się wydać uroczysty obiad i przyjęcie dla najbliższej rodziny. 

Czytaj więcej:

Książę Filip miał romanse i nieślubne dziecko? W mediach huczało od plotek!

Reklama

W. Brytania: Królowa Elżbieta II uczestniczyła w chrzcinach dwóch prawnuków

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy