Reklama

"Oczyszcza, poprawia krążenie". Anna Popek w samym ręczniku zdradza sposób na młodość i zdrowie

Anna Popek to znana i ceniona od wielu lat dziennikarka TVP. Lata wytężonej pracy nadały jej status gwiazdy telewizji. Popularność zyskała również w mediach społecznościowych, gdzie na co dzień śledzą ją tysiące fanów. Popek dobrze wykorzystuje swoją popularność, dzieląc się m.in. swoimi pomysłami i sposobami na zachowanie pięknej sylwetki i nienagannej kondycji.

Anna Popek to nie tylko zapracowana prezenterka i dziennikarka, ale przede wszystkim spełniona i zadbana kobieta, czemu regularnie daje wyraz w swoich postach w mediach społecznościowych. Gwiazda TVP zawsze podkreśla, że praca jest jej największą pasją i motorem napędowym, jednak w codziennym życiu stara się nie zapominać o zasadach self-care. Jak udaje jej się znaleźć balans pomiędzy obowiązkami zawodowymi, a chwilami wytchnienia? 

Zobacz więcej: Królowej Życia puściły nerwy. Siarczyste przekleństwa w sprawie Jana Pawła II

Reklama

Anna Popek zdradza swój sposób na wieczną młodość

Dziennikarka od lat zdradza Polkom swoje niezawodne sposoby na to, by zawsze czuć się i wyglądać świetnie. W przeszłości gwiazda namawiała nie tylko do regularnego wypoczynku i snu, ale też mniej konwencjonalnych sposobów na regenerację i odnowę. 

Popek uwielbia żyć aktywnie, nie stroni od siłowni i pływania, ale niejednokrotnie wspominała również o tym, że zbawienne dla funkcjonowania organizmu i wzorcowego zdrowia mogą być nawet krótkie spacery na łonie natury. Jak widać gwiazda korzysta z szerokiej palety możliwości, a efekty widać jak na dłoni!

Zobacz więcej: Cichopek olśniła w kusej mini i głębokim dekolcie. Co za widok!

Anna Popek o zaletach saunowania. Przyznała się też do "postu"

W ostatnim poście na Instagramie, dziennikarka po raz kolejny zachęca Polaków do spojrzenia na siebie nieco bardziej przychylnym i troskliwym okiem oraz zaopiekowania się sobą na wiosnę. Tym razem Anna Popek zachwala efekty saunowania, jak sama napisała - to jej rytualny, wiosenny proces odnowy, na który jej ciało reaguje wyjątkowo dobrze. 

Tymi słowami gwiazda zaczyna swój wpis, w którym namawia swoich fanów do regularnego saunowania. Popek wylicza kilka zalet tego zabiegu. Dzięki niemu jej organizm jest oczyszczony, poprawia się krążenie, a skóra lepiej chłonie wszystkie składniki odżywcze balsamów i kremów. 

Trudno nie zauważyć, że ten rytuał ma zbawienny wpływ na wygląd 54-letniej dziennikarki. Oprócz saunowania Anna Popek przyznała się do jeszcze jednego, niezwykle istotnego nawyku, który stosuje wraz z nadejściem wiosny. Jak sama podkreśla czas Wielkiego Postu to idealna okazja, by odpuścić sobie niezdrowe jedzenie i wprowadzić do jadłospisu pewne zasady. Jak się okazuje gwiazda wykluczyła na ten czas dwa zasadnicze składniki. Nie sięga ani po cukier, ani po... owoce. 

Efektem takiej diety ma być kompleksowe oczyszczenia ciała z toksyn i nadmiaru cukrów prostych, a to wydaje się być kluczowym zabiegiem, jeśli chcemy latem cieszyć się piękną sylwetką i nienaganną cerą.

Pod zdjęciem w ręczniku tradycyjnie posypały się komentarze pod adresem uwielbianej gwiazdy. Komplementów nie szczędzili jej zarówno mężczyźni, jak i kobiety. "Super Pani Aniu!", "Jesteś piękną kobietą i wyglądasz fantastycznie" - to tylko mała próbka zachwytów nad wyglądem prezenterki. Podzielacie zdanie jej fanów? 

Skorzystacie z porad Anny Popek na wiosenne oczyszczanie? 

***
Zobacz więcej!

1500 co miesiąc. Co to jest "babciowe" i kto będzie mógł z niego skorzystać? 

Wizja Malachiasza zwiastuje upadek Kościoła? Oto jego przepowiednie 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy