Reklama

Reklama

Oliwia z "Love Island" pozuje w bikini i nowej fruzurze

Oliwia Miśkiewicz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Piękna blondynka zdobyła w programie sympatię fanów i na Instagramie obserwuje ją już prawie 190 tysięcy osób. Nie przetrwał za to związek Oliwii z Maćkiem.

Oliwia Miśkiewicz pojawiła się w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" i od razu stała się obiektem westchnień spragnionych miłosnych uniesień uczestników show. Po pierwszych perypetiach ostatecznie stworzyła parę z Maciejem Szewczykiem, wysportowanym przystojniakiem, który dziś stawia głównie na karierę w MMA i regularnie pojawia się na w klatce FAME. 

Między Oliwią i Maciejem od początku nie było kolorowo - para rozstawała się i schodziła na zmianę, kłóciła i godziła, ale ostatecznie udało się im dotrwać do finału. Choć z programu wyszli zakochani, to już kilka tygodni później ogłosili rozstanie, obwiniając się o nie wzajemnie. Oliwia mówiła, że przyszło jej trwać w przemocowym związku, a Maciej zarzucał jej kłamstwa. 

Dziś Oliwia i Maciej nie mają ze sobą kontaktu - on stawia na sport, ona na karierę modelki i nowy związek z uczestnikiem "Top model" - Aleksandrem Muzheiko, modelem i również zawodnikiem MMA. 

Reklama

Oliwia Miśkiewicz i Aleksander Muzheiko przebywają obecnie na Bali. Oboje bardzo kochają podróże - Oliwia spędziła kilka miesięcy we Włoszech, a po powrocie szybko spakowała manatki i zabrała chłopaka na piękną, kolorową wyspę. Zakochani zamierzają tam spędzić nawet pół roku i od początku dzielą się z fanami filmikami i zdjęciami z tego raju na ziemi. 

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" pozuje w bikini i nowej fryzurze. Ale ciało!

Na Instagramie Oliwii pojawiło się właśnie zdjęcie w seksownym stroju bikini i... nowej fryzurze. Atrakcyjna blondynka pozuje w oryginalnej stylizacji składającej się z bikini w stylu boho i długiej spódnicy z rozcięciem i egzotycznych warkoczykach! Pod zdjęciem momentalnie pojawiły się komentarze, w których fani modelki komplementują jej nowy wygląd:

- "Wyglądasz jak balijskie bóstwo", "Piękna", "Bogini", "Cudownie wyglądasz w tych włosach" - piszą, zachwycając się nowym wyglądem uczestniczki "Love Island". Jak podoba wam się Oliwia w tej stylizacji?

***
Zobacz również:

Anna Lewandowska z bikini. Zdjęcia zrobiła jej... Klara! 

Kasia Cichopek relacjonuje wakacje. Talia osy! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje