Reklama

Reklama

Patrycja Markowska pokazała odważne zdjęcie. „Naturalne piękno”

Patrycja Markowska pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej, zaskakując fanów nietypową stylizacją. Gwiazda odważnie odsłoniła ciało, a fotografie wprawiły w zachwyt fanów wokalistki. Komplementom nie ma końca.

Patrycja Markowska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która wokalny talent odziedziczyła po sławnym ojcu, Grzegorzu Markowskim. To on pokazał jej, że kariera muzyka może być przede wszystkim ekscytującą przygodą.

Debiutancki album wokalistki "Będę silna" pokazał się w 2001 roku, natychmiast odnosząc ogromny sukces. Wykonywane przez Patrycję Markowską piosenki szybko trafiały na szczyty list przebojów, na stałe goszcząc w krajowych rozgłośniach radiowych. Wkrótce wokalistka stała się prawdziwym muzycznym autorytetem w branży.

Patrycja Markowska odsłoniła ciało. W sieci zamieściła odważne zdjęcie

42-letnia artystka nieprzerwanie zachwyca swoim głosem, ale również urodą i nienaganną figurą. Najnowszym zdjęciem, opublikowanym w mediach społecznościowych, gwiazda zachwyciła swoich fanów. Podzieliła się z nimi efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej, na której zdecydowała się odważnie odsłonić ciało.

Reklama

Stylizacja gwiazdy składa się jedynie z kraciastej marynarki i koronkowego stanika. Całość uzupełniona została czarnym kapeluszem.

Fani przecierali oczy ze zdumienia. W komentarzach pod zdjęciem zaroiło się od komplementów.

***

Zobacz również:

Racewicz pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Obok niej wciąż ten sam mężczyzna

Maffashion poszła na całość. Postawiła na ostre cięcie

Słynna zakonnica zrzuciła habit. Jest nie do poznania!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy