Reklama

Reklama

Patrycja Tuchlińska chwali się swoim luksusowym życiem. Ale bajka!

Patrycja Tuchlińska to ukochana jednego z najbogatszych Polaków, Józefa Wojciechowskiego. Parę dzieli prawie 50 lat różnicy, ale miłość sprawiła, że dziś wspólnie wychowują dziecko. Sama Patrycja Tuchlińska jest celebrytką, a w mediach społecznościowych pokazuje swoje bajeczne życie.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od samego początku budził niemałe kontrowersje. Parę dzieli spora różnica wieku, ale oni nic sobie z tego nie robili i wbrew opiniom złośliwych, tworzyli związek. 

 Dziś razem wychowują maleństwo, które przyszło na świat rok temu, a dumna mama chętnie dzieli się swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych. 

Patrycja Tuchlińska jest prywatnie absolwentką inżynierii mechanicznej, a po zakończeniu nauki próbowała swoich sił w modelingu. Pracowała jako fotomodelka, ale to dopiero związek z Wojciechowskim przyniósł jej popularność. Obecnie Patrycję Tuchlińską obserwuje w mediach społecznościowych ponad 50 tys. użytkowników.

Sam Józef Wojciechowski z kolei zajmuje się od lat szeroko pojętym biznesem, głównie z zakresu deweloperki. W 2019 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. 

Reklama

Luksusowe życie Patrycji Tuchlińskiej. Wszystko zawdzięcza ukochanemu

Patrycja Tuchlińska nie narzeka więc na brak luksusów w życiu. Najlepszym dowodem na to są zdjęcia celebrytki. Najnowszą taką okazją do podglądania bajecznego życia gwiazdki były pierwsze urodziny jej córeczki. 

Jak nie trudno się domyślać, były one zorganizowane z rozmachem, a ojciec nie szczędził pieniędzy na wszelkie dekoracje i atrakcje. Nieziemska posiadłość była przyozdobiona balonami, a całość robiła piorunujące wrażenie. 

Na profilu Patrycji nie brakuje także zdjęć z zagranicznych wakacji, na jakie nie stać niejednego, przeciętnego Polaka i z bankietów, na których często gości para, a jest to z kolei doskonała okazja dla Patrycji, by pochwalić się kreacjami za niebotyczne sumy. 

Zazdrościcie jej takiego życia? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy