Reklama

Patrycja Wieja z "Projektu Lady" zawalczy na Fame MMA

Patrycja Wieja, która popularność zdobyła w programie "Projekt Lady" dotychczas znana była głównie z występów na ściankach i kontrowersyjnych fotek, które udostępniała na Instagramie. W maju tego roku Wieja ogłosiła, że zaczyna nowy etap w życiu i zawalczy podczas gali Fame MMA. Do walki zostało już zaledwie kilka dni i uczestniczka "Projekt Lady" na bieżąco chwali się w sieci przygotowaniami do gali.

Patrycja Wieja znana jest z miłości do sportu - uczestniczka programu "Projekt Lady" jest instruktorką fitness, specjalizującą się w treningach na trampolinach i miłośniczką zdrowego stylu życia. Wieja nie boi się również nowych wyzwań - próbowała już sił w programie "Ninja Warrior", ale ostatecznie musiała pogodzić się z dyskwalifikacją. Teraz wierzy, że w klatce MMA pójdzie jej zdecydowanie lepiej!

Patrycja Wieja zawalczy na Fame MMA. Jej przeciwniczka to gwiazda "Top Model"!

O tym, że Wieja pojawi się na najbliższej gali Fame MMA wiadomo już od kilku miesięcy. Przeciwniczką instruktorki fitness będzie znana z programu "Top Model" oraz Instagrama Karolina "Way of Blonde" Bruszczyńska. Silna i wysportowana blondynka wygrała swoją poprzednią walkę i jest przekonana, że równie sprawnie poradzi sobie z "Lady", ta jednak także wierzy w swoje możliwości:

Reklama

- To już za tydzień! Cieżko pracowałam, aby wyjść w pełni gotowa na to starcie! Co prawda w dwa miesiące nie nauczę się tego co prawdziwi wojownicy uczą się latami, ale obiecuję że dam z siebie wszystko. Jaki jest mój plan na walkę ? Wyjść i zaskoczyć! Czy to będzie jednorazowe starcie czy dłuższa przygoda? Jak myslicie? Sama nie wiem. Jednego jestem pewna! Chce poczuć te emocje! Dajcie znać z kim widzę się na żywo w Arenie Gliwicach! - napisała kilka dni temu na Instagramie Wieja, a fani momentanie okazali jej wsparcie, życząc powodzenia. 

Obie zawodniczki dzielą się z fanami przygotowaniami do walki, a Way of Blonde przyznaje, że już nie może się doczekać wejścia do klatki. Trzeba przyznać, że przed Patrycją Wieją trudne zadanie, bo jej przeciwniczka góruje nad nią nie tylko doświadczeniem, ale na jej korzyść przemawia także wygrana walka. Jak myślicie, która z nich świętować będzie w weekend zwycięstwo? 

***
Zobacz również:


Irena Kamińska Radomska upomniała Patrycję Wieję. O co poszło? 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy