Reklama

Reklama

Paulina Krupińska szczerze o swoim małżeństwie. „Nie potrzebujemy deklaracji”

Paulina Krupińska postanowiła opowiedzieć o tym, jak wygląda jej małżeństwo z muzykiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda zdradziła, że ich relacja jest już na takim etapie, na którym "nie potrzebują deklaracji”, dlatego słowo „kocham” pojawia się sporadycznie. Ze względu na napięte grafiki Krupińskiej i Karpielowi-Bułecka często brakuje czasu. Jak wygląda ich codzienność?

Paulina Krupińska odpowiedziała o swoim małżeństwie. Co zdradziła?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się ponad trzy lata temu. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci - Tosię i Jędrka. Krupińska w rozmowie z "Vivą" postanowiła zdradzić,  jak wygląda jej codzienność u boku znanego muzyka. Zaznaczyła, że ich życie nie jest sielanką i - mimo rozpoznawalności - starają się funkcjonować normalnie. "Jak dzieci były jeszcze malutkie, staraliśmy się we wszystkie wolne dni od pracy jeździć do Kościeliska. Teraz to nie jest możliwe, bo Tosia z Jędrusiem chodzą do przedszkola i mają stałe zajęcia" - wytłumaczyła.  Grafiki gwiazdorskiej pary również są napięte.

Paulina Krupińska i jej sposób na idealną randkę. "Zasnęłam na kanapie, oglądając dokument o papieżu"

Reklama

Paulina Krupińska zdradziła także, że jej małżeństwo z Sebastian Karpiel-Bułecką nie opiera się na romantycznych uniesieniach. Dziennikarka ceni sobie bezpieczeństwo i znacznie bardziej od poruszających gestów, woli stabilizację. Zaznaczyła,  że mąż jest dla niej przyjacielem, a dzięki wspólnej pasji wciąż mają o czym rozmawiać. 

Jak Paulina Krupińska wyobraża sobie wyjątkową randkę? Jak się okazuje, dziennikarka po zabieganym dniu, lubi odpocząć oglądając telewizję. Spokój i cisza są dla niej niezwykle ważne. 

"Najlepsza randka? Zasnęłam na kanapie, oglądając dokument o papieżu. (...) W domu możemy być zmęczeni i słabi. I lubię to. Doszłam do momentu, że już nie chcę być superbohaterką" - przyznała Krupińska. 

***
Zobacz również:


Taylor Swift wdała się w kolejną aferę?! Oto kto stanął w jej obronie!

Małgorzata Rozenek-Majdan to królowa modowych wpadek? To nie pierwszy raz!

Cała Polska śpiewała jej hit! Co się stało z Marleną Drozdowską?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy