Paulina Krupińska wspomina modowe wpadki. „Coś nie wyszło”

Paulina Krupińska zaproponowała swoim fanom nietypową zabawę. Poprosiła, aby wskazali jakimi zdjęciami powinna się z nimi podzielić. Decyzja zapadła w kilka chwil, a wkrótce na Instagramie gwiazdy pojawiły się wspomnienia modowych wpadek. „Coś poszło nie tak” – przyznaje modelka.

Paulina Krupińska od lat jest związana z show-biznesem
Paulina Krupińska od lat jest związana z show-biznesemPawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Paulina Krupińska w 2012 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Już niedługo po tym sukcesie trafiła przed kamery. Wówczas okazało się, że bardzo dobrze radzi sobie w roli prowadzącej. Gwiazdę oglądaliśmy między innymi w "Klinice urody" czy autorskim cyklu w "Pytaniu na śniadanie". Dziś Paulina Krupińska jest jedną z najpopularniejszych twarzy TVN.

Paulina Krupińska pokazała stare zdjęcia

Paulina Krupińska od lat jest związana z show-biznesem. Bywa na wielu imprezach branżowych, prezentując na nich gamę różnorodnych stylizacji. Jak wiadomo, styl zmienia się na przestrzeni lat. Dlatego też dziś niektóre dobory ubrań dziwią nas i śmieszą.

Ostatnio Paulina Krupińska postanowiła zaproponować swoim fanom nietypową zabawę. Poprosiła, aby zaproponowali jakie zdjęcia ma im pokazać. Padło na wspomnienia z przeszłości. Internauci byli ciekawi fryzjerskich i modowych wpadek Pauliny Krupińskiej.

Paulina Krupińska wspomina modowe wpadki

Gwiazda otwarcie przyznała, że jedna z najgorszych metamorfoz, jakiej kiedykolwiek się poddała, było cięcie z grzywką. Co ciekawe, na co dzień Paulina Krupińska chętnie nosi tę w stylu curtain bangs. Tej z przeszłości nie wspomina jednak z zachwytem.

Lubię grzywki, ale tutaj coś nie wyszło
przyznała rozbawiona.
Paulina Krupińska przyznała, że z tej fryzury nie jest szczególnie dumna
Paulina Krupińska przyznała, że z tej fryzury nie jest szczególnie dumnascreenInstagram

Paulina Krupińska zdecydowała się również pokazać nietrafione stylizacje. Nie jest dumna szczególnie z tej, gdzie do lekkiej sukienki dobrała grube rajstopy i kozaki.

Te kozaki ala leginsy i te czarne grube rajstopy
napisała.
Paulina Krupińska przyznała się do modowych wpadek
Paulina Krupińska przyznała się do modowych wpadekscreenInstagram

Tymczasem dziś Paulina Krupińska wyznacza trendy, a na jej stylizacjach wzoruje się wiele kobiet.

Meghan i Harry, Kate i William oraz inni "royalsi" w katedrze św. Pawła © 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas