Reklama

Paulina Krupińska wybrała się do fryzjera. Efekty mogą zaskoczyć!

Nadejście wiosny zainspirowało Paulinę Krupińską do zmian. Gwiazda zrelacjonowała w internecie wizytę u fryzjera, chwaląc się końcowym efektem. Jest nowy kolor i cięcie. Zmiany mimo że delikatne, to wyjątkowo korzystne!

Paulina Krupińska w wieku 25 lat zdobyła koronę Miss Polonia 2012. Już krótko po tym sukcesie trafiła przed kamerę, gdzie okazało się, że fantastycznie odnajduje się w roli prowadzącej. Gwiazdę mogliśmy oglądać między innymi w "Klinice urody" lub autorskim cyklu w "Pytaniu na śniadanie". Dziś Paulina Krupińska jest jedną z najpopularniejszych twarzy TVN.

Zobacz również: To koniec. Burzliwa historia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Reklama

Paulina Krupińska nie ma czasu na nudę

Prywatnie Paulina Krupińska związana jest z Sebastianem Karpiel-Bułecką. W 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Małżeństwo wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - córkę Antoninę i syna Jędrzeja.

Mimo napiętego grafiku gwieździe udaje się jednak znaleźć kilka chwil tylko dla siebie. Niedawno Paulina Krupińska odwiedziła swojego ulubionego fryzjera. Wraz z nadejściem wiosny postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się fanom. Spotkała się z krytyką

Paulina Krupińska zmieniła fryzurę

Na InstaStories gwiazdy pojawiły się zdjęcia z metamorfozy. Początkowo było niezwykle tajemniczo - Paulina Krupińska pokazała fotografię z farbą nałożoną na włosy, przez co internauci mogli przypuszczać, że wkrótce nastąpi ogromna zmiana.

Z kolejnymi fotografiami stawało się jasne, że gwiazda postanowiła odmienić nieco swój wygląd na wiosnę. Odświeżyła kolor, nieco go rozjaśniając i postawiła na niezwykle modne w tym sezonie cięcie.

Gwiazda zdecydowała się na popularną curtain bangs, czyli grzywkę w stylu lat 70-tych, która doskonale podkreśla kości policzkowe. Dodatkowo Paulina Krupińska zdecydowała się na podcięcie włosów na całej długości, uzyskując elegancki efekt. Gwiazda nie kryła zadowolenia ze swojego nowego "ja". Nic w tym dziwnego - wygląda fantastycznie!

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy