Reklama

Paulina Rzeźniczak zdradziła 10 faktów o sobie. Jedenasty dodał jej mąż

Paulina Rzeźniczak, którą już od dłuższego czasu obserwują w mediach społecznościowych dziesiątki tysięcy internautów, wzięła ostatnio udział w popularnym na Instagramie trendzie. Żona znanego piłkarza wymieniła kilka faktów ze swojego życia, których dotąd nie zdradzała. Niektóre z nich są mocno zaskakujące.

Paulina Rzeźniczak zdobywa popularność na Instagramie

O Paulina Rzeźniczak stało się głośno odkąd zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Szybko zyskała mnóstwo obserwujących w mediach społecznościowych, dzięki czemu została również influencerką. Ma wielu fanów, ale sporo jest także tych, którzy ją hejtują. Związek z byłym partnerem Magdaleny Stępień, a także jego ostatni, głośny występ u Żurnalisty wzbudził wiele skrajnych emocji. 

Na Instagramie Paulinę Rzeźniczak śledzi obecnie prawie 86 tys. Internautów, a liczba ta stale rośnie. Fani cenią ją za bycie sobą, otwartość i naturalność - co niejednokrotnie zaznaczają w komentarzach pod zdjęciami. 

Reklama

Żona Jakuba Rzeźniczaka zdradziła 10 faktów o sobie

Mimo że żona piłkarza często publikuje tam kadry ze swojego prywatnego życia, relacjonuje podróże i pokazuje jak bardzo szczęśliwa jest u boku męża, ostatnio postanowiła zdradzić jeszcze więcej na temat swojej osoby. Wzięła udział w popularnym ostatnimi czasy na Instagramie trendzie i wyjawiła 10 faktów o sobie.

Najważniejszymi rzeczami o sobie Rzeźniczak podzieliła się publikując w sieci filmik. Widzimy jak siedzi w sypialni na ogromnym łóżku w różowym szlafroku z napisem "Barbie", odwrócona tyłem do obiektywu. Po prawej stronie zamieściła listę 10 faktów o sobie.

Obserwatorzy szybko docenili szczerość i otwartość influencerki. Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy.

- Ja uważam ze jest Pani najnormalniejszą żoną Kuby. Widać, że dzięki Pani Kuba wie jakie błędy popełnił i stał się lepszym człowiekiem.

- Ja bym dodała jeszcze, że bije od Ciebie dobro, spokój i mega pozytywna energia.

- Jesteś cudownym człowiekiem, piękną kobietą i dobrą duszą. W tym wszystkim silna i szczęśliwa - pisali internauci

Komentarz zamieścił też mąż Pauliny - Jakub Rzeźniczak. Do listy dodał swój 11 punkt.

Jak widać nowy trend na Instagramie bardzo spodobał się internautom, którzy sami chętnie dzielili się w komentarzach faktami o sobie. A co wy o nim sądzicie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy