Reklama

Reklama

Piotr ​Stramowski z roznegliżowaną żoną. Intymny kadr podbił serca fanów

Piotr Stramowski jest znanym polskim aktorem. Prywatnie od lat pozostaje w związku małżeńskim z aktorką Katarzyną Warnke. Para ostatnio pochwaliła się wspólną fotografią, która okazała się dość odważna.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski intymnie

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach. Para chroni prywatność swoją i swojej rodziny. Jednak ostatnio postanowili podzielić się wspólną fotografią, która zaskoczyła fanów.

Na czarno-białym zdjęciu para ubrana jest swobodnie. Piotr Stramowski ma na sobie biały podkoszulek i jeansy. Obejmuje on w pasie swoją ukochaną. To właśnie żona aktora skradła całą uwagę. Ma ona na sobie spodnie w stylu mom jeans oraz koronkowe body w czarnym kolorze. Cienki materiał bielizny niczego nie ukrywa, więc wyeksponowane na pierwszym planie zostały piersi aktorki.

Reklama

Fani nie mogli wyjść z zachwytu na widok intymnego kadru aktorskiej pary. W komentarzach pod zdjęciem chwalili ich naturalność i wygląd.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski jest mężem aktorki Katarzyny Warnke od lat. Para wzięła ślub w 2016 roku, lecz poznała się na długo przed tym. Po raz pierwszy spotkali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali". Między aktorską parą zaiskrzyło już wtedy. Po trzech latach małżeństwa powitali na świecie córkę, której nadali imię Helena.

Oboje, zarówno Piotr Stramowski, jak i Katarzyna Warnke mają na swoim koncie wiele popularnych produkcji filmowych. Aktora można było zobaczyć m.in. w "Pitbullu", "Sługach wojny", "Pętli" czy "Tajemnicy zawodowej". Z kolei jego żona występowała m.in. w "Botoksie", "Kobietach mafii" oraz "Chyłce".

Zobacz także:

Piotr Stramowski na zdjęciu sprzed lat. Jest nie do poznania!

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke walczą o prawa uchodźców!

Piotr Stramowski na urodziny dostał od żony oryginalny prezent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy