Przewidziała pandemię i wojnę w Ukrainie. Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aidzie Kosojan-Przybysz przypisuje się wizje dotyczące pandemii koronawirusa i wojny w Ukrainie, jednak jest to jedynie kropla w morzu jej trafnych przepowiedni. Pomimo tego, że posiada dar wyjątkowy dar, nie afiszuje się z nim w mediach. Od rozgłosu znacznie bardziej woli skromne życie, a to sprawia, że fani darzą ją ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Jednak, kim jest Aida Kosojan-Przybysz prywatnie? Oto co powinniście wiedzieć o najsłynniejszej jasnowidzce w Polsce.

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia ma w genach
Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia ma w genach 123RF/PICSEL

  • Aida Kosojan-Przybysz to znana jasnowidzka, która nie ustępuje popularnością takim polskim jasnowidzom jak: Krzysztof Jackowski czy Wojciech Glanc. Piękna brunetka o ormiańskich korzeniach nie afiszuje się w mediach ze swoim darem, a jednak fani darzą ja ogromnym szacunkiem i zaufaniem. 
  • Przepowiednie Aidy są zaskakująco trafne, a to sprawia, że chętni na prywatną wizytę u niej ustawiają się w długich kolejkach. Termin trzeba rezerwować z półrocznym wyprzedzeniem, ale często zdarza się, że oczekiwanie jest dłuższe. 
  • Aby w pełni zrozumieć, na czym polega fenomen pięknej wizjonerki, trzeba jednak poznać jej historię. Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz - dzieciństwo. Spędziła je w odległym kraju

Aida urodziła się i wychowała w Batumi, mieście położonym w południowo-zachodniej Gruzji, na wybrzeżu Morza Czarnego. Pochodzi z rodziny ormiańskiej. Jej ojciec z wykształcenia był muzykiem (śpiewakiem operowym), który zajmował się różnymi rzeczami. Występował ze swoim zespołem na terenach ówczesnego ZSRR. Natomiast matka była uzdolnioną fryzjerką.

Z dzieciństwem Aidzie Kosojan-Przybysz kojarzy się zwłaszcza zapach mandarynek i pomarańczy. Jako mała dziewczynka zbierała je w małej miejscowości, u swojej babci Anny, która również posiadała dar jasnowidzenia. To właśnie ona przepowiedziała jej znajomość z ukochanym mężem, z którym do dziś pozostaje w związku. W swoich wizjach zobaczyła ponoć mężczyznę z obcego kraju, wysokiego blondyna. Podała nawet pierwszą literkę jego imienia.

Kim jest z wykształcenia Aida Kosojan-Przybysz?

Wykształcenie Aidy może być dla niektórych zaskoczeniem. Wizjonerka studia magisterskie ukończyła poza granicami Gruzji, a konkretnie w Wyższej Szkole Gospodarki Narodowej w Kijowie. Studiowała ekonomię ze specjalnością kredyty i finanse, jednak nigdy nie marzyła o pracy w banku. 

Ile lat ma Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz w 2023 roku skończyła 54 lata. Spoglądając na piękną, filigranową brunetkę trudno w to uwierzyć, a jednak  data urodzenia wizjonerki to 9 stycznia 1969 roku. To zaś oznacza, że jest ona zodiakalnym Koziorożcem.

Aida Kosojan-Przybysz i Krzysztof Jackowski
Aida Kosojan-Przybysz i Krzysztof JackowskiBLAWICKI PIOTREast News

Aida Kosojan-Przybysz - kariera piosenkarki

Aida to osoba o wielu zainteresowaniach. Chodziła do szkoły muzycznej, a karierę artystyczną rozpoczęła w 1999 roku dzięki wsparciu pomocy Katarzyny Gärtner. W studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej nagrała pierwszą piosenkę "Za Tobą szalałam". Była również odpowiedzialna za wokalizację do utworu Meshuge Jacka Wójcickiego.

Debiutancka solowa płyta Aidy zatytułowana jej imieniem ukazała się w 2001 roku. Złożyły się na nią jej kompozycje własne, a także utwory oparte na tradycyjnych motywach ormiańskich. W tamtym roku ukazała się również druga płyta Aidy (z kolędami), a trzy lata później powstał kolejny krążek zatytułowany "Nagie myśli".

Najbardziej znana jest jednak z kompozycji dedykowanych dzieciom. Jej pierwszy album "Aida Dzieciom" z 2011 roku pokrył się platyną. Drugi krążek "Zgadnij, co to jest za zwierzę" z wielkim hitem "Mucha w mucholocie" ukazał się natomiast w maju 2021 roku.

Aida Kosojan-Przybysz - jasnowidzka. Swój dar odziedziczyła w genach

O tym, że posiada dar, dowiedziała się w wieku czterech lat. Aida uspokoiła wówczas sąsiadów, którym zaginęła córka. Miała bowiem przeczucie, że dziewczynie nic złego się nie stało i po prostu wyszła za mąż. Okazało się ono trafne, a dziewczyna odnalazła się po kilku dniach... wraz ze świeżo upieczonym małżonkiem.

Dar Aidy zawsze był niepodważalny, jednak jako nastolatka nieczęsto wykorzystywała one swoje zdolności ze względu na niechęć ze strony ojca. Mężczyzna obawiał się o jej bezpieczeństwo. W dawnym Związku Radzieckim taki dar nie był bowiem mile widziany i mógłby narazić rodzinę na niepotrzebne zainteresowanie służb bezpieczeństwa.

Dziś jednak Aida Kosojan-Przybysz nie ukrywa swojego talentu. Z klientami spotyka się osobiście, a w mediach społecznościowych regularnie dzieli się swoimi wizjami na najbliższe miesiące. Jej profil na Instagramie: @aida_kosojan_przybysz_official obserwuje już prawie 51 tys. osób.

Co przepowiedziała Aida? Nie tylko pandemię koronawirusa

Aida zyskała ogromną popularność z uwagi na trafność swoich przepowiedni. Przewidziała katastrofę w Smoleńsku, a także pandemię, mówiąc, że jej zdaniem rok 2020 będzie dla nas rokiem maski.

Przypisuje się jej również wizję dot. wybuchu wojny w UkrainieZanim doszło do konfliktu zbrojnego za naszą wschodnią granicą, wizjonerka mówiła, że będzie to "najtrudniejszy rok od lat", a to, co najgorsze ma wydarzyć się poza granicami naszego kraju. Aida mówiła wówczas, że słowa przywódców innych państw zostaną źle zinterpretowane i będzie to miało poważne konsekwencje.

Obecny czas Aida określiła jako rok klucza"Dla mnie to jest bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy drzwi swojego serca, swojej duszy, ale też domów" - przekazała w swoim przesłaniu. Jasnowidzka przekazała, że jest to dobry moment, aby pozamykać sprawy z przeszłości i przygotować się na nowe otwarcia. W przeciwieństwie do poprzednich lat jest to bowiem okres, na który mamy spory wpływ.

Czytaj również:

Zobacz także:

Kliszewska w "Tok Szoł": Wróżka powiedziała, żebym malowałaSuperstacja
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas