Reklama

​Przyjaciółka Meghan Markle promuje projektanta, który drwi z Elżbiety II i księcia Filipa

Mieszkająca w Toronto stylistka Jessica Mulroney opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie dekoracyjnego talerza (do zawieszenia na ścianie), zaprojektowanego przez Wolfa Dottira. Artysta ten - jak donosi "Daily Mail" - oferuje m.in. produkty z kolekcji "Heil Satan Royals" z wizerunkami Elżbiety II i jej zmarłego w kwietniu męża - księcia Filipa. Okraszone są one hasłami: "Heil Satan" oraz "Jedz gówno i umieraj" ("Eat shit and die").

Mulroney zaprezentowała na swojej stronie co prawda inny talerz, taki z ilustracją dziewczynki tulącej kurę i z hasłem: "People are cunts" ("Ludzie to ci*y"), ale dodała, że posiada "pełny zestaw". Teraz pewnie może poszczycić się unikatową kolekcją, bo po nagłośnieniu sprawy przez brytyjskie media, talerze z wizerunkami Elżbiety II i księcia Filipa zniknęły z oferty sklepu internetowego Wolfa Dottira.

W mediach od jakiegoś czasu spekuluje się na temat relacji pomiędzy Jessicą Mulroney i Meghan Markle. Ich przyjaźń podobno osłabła po tym, gdy Meghan i książę Harry osiedli w USA. Przyjaciółki nie kontaktują się za pośrednictwem mediów społecznościowych, bo Sussexowie w marcu 2020 roku zamknęli swoje popularne konto na Instagramie (Sussex Royal) i ogłosili, że nie planują zakładania nowych kont, a wszelkie informacje będą przekazywać za pośrednictwem strony internetowej Archewell lub kont organizacji non-profit, z którymi są powiązani.

Reklama

Według anonimowego źródła, na które powołuje się "Daily Mail", Jessica i Meghan nadal jednak pozostają "w stałym kontakcie". 

***
Zobacz również:

Meghan i Harry poprosili królową o spotkanie. Powód? Chodzi o małą Lilibet

Najlepsza fryzura na koniec lata. Księżna Kate ją uwielbia!

Kristen Stewart czuje więź z Dianą. Ta rola bardzo ją zmieniła! 

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy