Reklama

Reklama

Przyrodnia siostra Meghan Markle zarzuca jej kłamstwo. Chodzi o jej ojca

Od emisji pamiętnego wywiadu, jakiego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey, 7 marca minie rok. Jednak do tej pory nie przestał on rezonować. Wśród osób, które poczuły się dotknięte, była między innymi przyrodnia siostra księżnej Sussex, Samantha Grant. Kobieta zarzuca Meghan Markle liczne kłamstwa.

Meghan Markle ma bardzo skomplikowane relacje ze swoją rodziną. Utrzymuje kontakt jedynie ze swoją matką, Dorią Ragland. Jeśli chodzi o ojca, Thomasa Markle i jej przyrodnie rodzeństwo, Samanthę i Thomasa (dzieci Thomasa Markle z pierwszego małżeństwa), serwisy plotkarskie co rusz informują o kolejnych niesnaskach między nimi. Ich trudne relacje jeszcze bardziej się skomplikowały po wywiadzie, którego Meghan wraz ze swoim mężem udzieliła Oprah Winfrey.

Meghan Markl kłamie na temat swojej przeszłości?

Przyrodnia siostra, Samantha uważa, że Meghan wielokrotnie kłamała podczas rozmowy z dziennikarką. Twierdzi m.in., że Meghan mija się z prawdą, opowiadając, że wychowywała się w niedostatku i że od 13 roku życia była zmuszona podejmować się różnych niskopłatnych prac, by związać koniec z końcem. W rzeczywistości bowiem Thomas Markle miał opłacać jej edukację w prestiżowych prywatnych szkołach oraz studia na Nortwestern University i dawać jej pieniądze na życie.

Reklama

Samantha twierdzi ponadto, że nieobecność Thomasa Markle na ślubie Meghan wcale nie była wynikiem tego, że taka była jego wola, jak mówiła księżna. Prawdziwym powodem miało być to, że w ciągu kilku tygodni poprzedzających uroczystość doznał dwóch zawałów serca i kardiolodzy odradzali mu podróż do Anglii. Jego zły stan zdrowia miał być pokłosiem medialnej wrzawy, jaka wokół niego wybuchła. 

Meghan, jak do tej pory, nie odniosła się publicznie do oskarżeń siostry przyrodniej. 

Kim jest Samantha Grant?

Samantha Grant jest o 17 lat starszą siostrą przyrodnią Meghan Markle. Tak jak żona Harrego była aktorką. Jednak gdy w 2008 r. wykryto u niej stwardnienie rozsiane, musiała przerwać karierę. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Grant jest przekonana, że Meghan odwróciła się od niej także z powodu jej choroby.

***
Zobacz również:

Magda Gessler: Pierogi dla mnie mogą być już tylko ukraińskie

Jak dziś wygląda Anthea Turner? Trudno w to uwierzyć!

Antoni Królikowski przejechał na czerwonym świetle. Aktor mocno się pogubił

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: brytyjska rodzina królewska | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy