Reklama

Rafał Maślak zafundował żonie oryginalny prezent. „Na bogato”

Rafał Maślak zaskoczył swoją żonę. Z okazji Dnia Kobiet obdarował ukochaną niezwykle oryginalnym i mało romantycznym prezentem. Kamila była zachwycona!

Rafał Maślak nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza i regularnie dzieli się na Instagramie migawkami ze swojego życia. Model od 2018 roku jest mężem Kamili Nicpoń, z którą ma syna Maksymiliana i córkę Michalinę.

W Dniu Kobiet Mister Polski 2014 nie zapomniał o swojej ukochanej. Obdarował ją nietypowym prezentem.

Rafał Maślak dał żonie mało romantyczny prezent. Co na to ukochana?

Rafał Maślak prezentu szukał nie u jubilera, a na ... stacji benzynowej. Kamila Maślak chciała tego dnia odwiedzić swoich rodziców. Model zdecydował więc, że postawi na praktyczny prezent. W tym celu zatankował samochód żony do pełna. Rachunek opiewał kwotę 432 złotych.

Reklama

"Może jestem mało romantyczny, ale z okazji Dnia Kobiet sprezentowałem Kamili pełny bak, gdyż jedzie do rodziców. Jest na bogato, przyznajcie!" - napisał na Instagramie.

Rafał Maślak zaskoczył żonę z okazji Dnia Kobiet

Na tym jednak nie poprzestał. Na przednim siedzeniu samochodu leżały piękne tulipany. Jak jednak wynikało z relacji modela, Kamila zdecydowanie bardziej entuzjastycznie zareagowała na wieść o pełnym baku.

Kamila Maślak nie była jednak jedyną kobietą, której model musiał tego dnia złożyć życzenia. W sierpniu 2021 roku mężczyzna powitał na świecie swoją córkę, Michalinę. "Z moimi kobitkami. Drogie panie, wszystkiego co najlepsze dla was. Duuuużo paliwa!" - napisał pod wspólnym zdjęciem z żoną i córką.

***

Zobacz również:

Mandaryna powraca z nowym utworem. Wygląda fantastycznie!

"Po co był ten ślub?". Ksiądz w ostrych słowach o Antku Królikowskim

Jak mieszka Magda Gessler? Oto kolorowe wnętrza królowej gastronomii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Maślak | Dzień Kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama