Reklama

Reklama

Rafalala. Bohaterka licznych skandali z udziałem osób publicznych i nie tylko

Rafalala to w ostatnim czasie jedna z najgłośniejszych postaci w mediach. Postać również kontrowersyjna, zamieszana w liczne skandale, tak jak ten z udziałem Sebastiana Fabijańskiego. Co o niej wiadomo?

Choć od marcowych wydarzeń z udziałem Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali minęło już kilka miesięcy, to ostatnio znowu zrobiło się o nich głośno w mediach. Najpierw za sprawą oświadczenia aktora o pamiętnej sytuacji, a następnie jego wywiadu, w którym o wszystkim szczerze opowiada. A kim tak naprawdę jest druga osoba zamieszana w całą sprawę?

Kim jest Rafalala?

Rafalala, a właściwie Nina Kukuwska, urodziła się prawie 40 lat temu w Siedlacach. Jest transpłciową kobietą, a publicznie występuje jako performerka, artystka, aktorka czy autorka sztuk teatralnych. W 2007 roku stworzyła dokument "I bóg stworzył transwestytę", z którym jako sztuką występowała następnie w Teatrze Polonia Krystyny Jandy.

Reklama

Trzy lata później pojawiła się na okładce magazynu "Replika", któremu udzieliła osobistego wywiadu i pozowała do rozbieranej sesji. W 2017 roku Rafalala wystąpiła w programie "Skandaliści". Jednak w ostatnich latach było o niej głośno głównie za sprawą skandali z jej udziałem.

Rafalala kontra nastolatka

W 2018 roku miał miejsce incydent z udziałem Rafalali. Celebrytka wstawiła do sieci filmik, na którym oskarżyła pewną nastolatkę o wyśmiewanie się z niej i obrażanie, po czym wylała na nią kawę i kazała się przeprosić. Po tym wydarzeniu Wiadomości TVP wyemitowały materiał, w którym została nazwana "mężczyzną przebranym za kobietę".

Skandale z udziałem Rafalali

Afera związana z Fabijańskim nie była pierwszą, w której brała udział Rafalala i inna osoba publiczna. Już w 2016 mówiło się o jej rzekomym romansie z muzykiem zespołu Afromental, Bartkiem Śniadeckim. Nie przyznał się on do spotykania z celebrytką, jednak rozpadł się jego związek z piosenkarką Eweliną Lisowską.

Z kolei w 2019 roku miał miejsce skandal, kiedy celebrytka opublikowała zdjęcia rapera Belmondo w wannie. Został on rozpoznany po tatuażach na nagim ciele. W ramach zemsty obrażał on następnie Rafalalę w mediach, atakując jej tożsamość płciową. On sam natomiast został wyrzucony z zespołu Mobbyn.

***

Zobacz również:

Sebastian Fabijański szczerze wszystko wyznał! Kulisy dramy z Rafalalą

Hebrajskie imiona w Polsce. Poznaj znaczenie najpopularniejszych

Nowe zasady i stawki w sanatoriach. Ile kosztuje pobyt w 2022 roku?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Nina Kukawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy