Reklama

Rhian Sugden korzysta z lata! Pokazała gorące zdjęcia

Rhian Sugden robi karierę jako modelka obecnie także na jednym z portalu dla dorosłych, gdzie prezentuje swoje ponętne kształty. Jednak i w mediach społecznościowych pojawiają się jej gorące zdjęcia, którymi ostatnio zachwycali się jej fani. Wystarczyło, że gwiazda założyła jednoczęściowy strój kąpielowy!

Rhian Sugden rozpala swoich fanów, nie tylko zdjęciami!

Rhian Sugden, znana z tego, że niegdyś wzdychał do niej sam Cristiano Ronaldo, dziś robi karierę na portalu dla osób dorosłych. Modelka znalazła sposób na to, by podsycić trochę zainteresowanie swoją osobą i pokazuje tam nieco więcej ciała, niż zazwyczaj. 

 Piękna Brytyjka ma na swoim koncie wiele pikantnych sesji fotograficznych, gdzie prezentuje swoje kobiece kształty. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie one sprawiają, że gwiazda cieszy się wciąż sporym powodzeniem. 

Dziś jej media społecznościowe obserwuje prawie 500 tysięcy osób, a ona raczy tam swoich fanów nowościami. Tym razem przy okazji letnich dni, zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, przez który fanom zabiły szybciej serca. 

Reklama

Choć kostium był jednoczęściowy, to odsłaniał znacznie więcej, niż powinien. Fani w komentarzach nie szczędzili jej komplementów, ale ostatnio prócz boskiego ciała doceniają coś jeszcze. 

Rhina Sugden wraz z Sarah Jayne Dunn zaczęła prowadzić podcast, w którym panie rozmawiają o życiu miłosnym, erotycznym. Okazuje się, że słuchowisko cieszy się sporym zainteresowaniem i wygląda na to, że prócz walorów estetycznych, Rhian Sugden ma również coś do powiedzenia, co właśnie docenili jej fani. 

***

Zobacz też: 

Jennifer Lopez w obcisłych leginsach! Co za figura!

Policja na ślubie Britney Spears. Rozegrały się dantejskie sceny

Beyoncé jest warta miliardy? Wokalistka jest najlepiej zarabiającą czarnoskórą piosenkarką

  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy