Robert Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z córką. Fani pod postem pisali o jednym

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z rodziną przebywają aktualnie na urlopie w Turcji. Spędzają wolny czas w luksusowym kurorcie i korzystają ze słonecznej pogody. Lewandowscy chętnie pokazują w mediach społecznościowych swoją codzienność, a tym razem piłkarz postanowił opublikować urocze zdjęcie z młodszą córką.

Robert Lewandowski chętnie publikuje rodzinne ujęcia i tym razem pokazał zdjęcie z młodszą córką Laurą
Robert Lewandowski chętnie publikuje rodzinne ujęcia i tym razem pokazał zdjęcie z młodszą córką LaurąPawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Lewandowscy na wakacjach w Turcji

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami wybrali się na wakacje do Turcji. Towarzyszy im najbliższa rodzina, a relacje z urlopu chętnie pokazują w mediach społecznościowych.

Grono fanów Lewandowskich stale się powiększa i nie da się ukryć, że internauci są ciekawi co u nich słychać. Nic więc dziwnego, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski starają się relacjonować pobyt w słonecznej Turcji.

Małżeństwo korzysta z uroków kurortu i spędza czas z najbliższymi. Jak się okazuje, para zabrała rodzinę do miejsca, w którym Anna Lewandowska już wcześniej zorganizowała swój obóz treningowy.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką

Instagramowy profil Roberta Lewandowskiego obserwuje 25,8 mln osób, a pod każdym zdjęciem pojawia się mnóstwo komentarzy. Piłkarz chętnie publikuje rodzinne ujęcia i tym razem pokazał zdjęcie z młodszą córką. Robert Lewandowski na zdjęciu trzyma Laurę na ramionach, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy.

W ostatnim czasie głośno jest o rzekomym odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium i podpisaniu kontraktu z FC Barceloną. Na razie nie przekazano oficjalnego oświadczenia, ale pod postem piłkarza pojawiło się mnóstwo komentarzy kibiców, którzy namawiają Roberta Lewandowskiego na transfer do Barcelony.

***

Zobacz także:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 16: Oskar CymsINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas