Reklama

Reklama

Sandra Kubicka na Malediwach. Pochwaliła się sylwetką

Sandra Kubicka od pewnego czasu spotyka się z popularnym muzykiem, Baronem. Para razem wyjechała na Malediwy. Modelka chętnie chwali się zdjęciami z urlopu.

Sandra Kubicka szczęśliwie zakochana

Sandra Kubicka nie miała dotychczas wielkiego szczęścia w miłości. Na swoim koncie ma kilka nieudanych związków, a wśród nich dwa razy zerwane zaręczyny. Modelka w wywiadach przyznawała nawet półżartem, że ciąży na niej klątwa, ponieważ jej związki szybko się rozpadały po oficjalnym ogłoszeniu ich w mediach. 

Od miesięcy buduje nowy związek z popularnym muzykiem, gitarzystą zespołu Afromental - Baronem. Para przez pewien czas ukrywała swoją relację, utrzymując, że są tylko przyjaciółmi. Sandra Kubicka i Baron już się nie ukrywają, a wręcz przeciwnie - chętnie pokazują się razem w mediach oraz dzielą wspólnymi zdjęciami. Obecnie spędzają czas na Malediwach. To tutaj Baron porwał swoją ukochaną z okazji jej urodzin. Modelka codziennie zasypuje fanów nowymi relacjami z miejsca, które, jak przyznała, jest dla niej rajem.  

Reklama

Sandra Kubicka pozuje na Malediwach

Widać, że Sandra Kubicka dobrze bawi się na Malediwach w towarzystwie swojego partnera. Na widok piaszczystych plaż pełnych słońca, błękitnego nieba i turkusowej wody można popaść w zazdrość. Jednak wrażenie robi nie tylko malowniczy krajobraz, ale także wygląd modelki.

Sandra poczuła tropikalny klimat i zmieniła swój wygląd. Modelka paraduje na wyspach najczęściej w bikini, które eksponuje jej zgrabną sylwetkę. Widać, że dba o swoje ciało. Jej szczupła talia i umięśniony brzuch robią wrażenie. Zmieniła się także fryzura modelki. Na jej głowie goszczą teraz drobne warkoczyki. Wakacyjny styl bardzo pasuje Sandrze Kubickiej. 

Zobacz także:
Sandra Kubicka i Alek Baron po raz pierwszy razem na salonach!
Sandra Kubicka kusi w skąpym bikini
Sandra Kubicka szczęśliwa! Baron zdobył się na wyznanie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy