Reklama

Reklama

Sandra Kubicka szczęśliwa! Baron zdobył się na wyznanie!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zaskoczyli swego czasu fanów wiadomością, że tworzą parę. Złośliwi nie dawali im zbyt wiele czasu, ale oni wciąż są w szczęśliwym związku i najwidoczniej ich miłość kwitnie, bo muzyk zdobył się na szczere wyznanie!

Zaskakujący związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona. Wielu nie wierzyło w tę miłość

Gdy Aleksander Milwiw-Baron i Sandra Kubicka ogłosili w mediach społecznościowych, że są w sobie zakochani i tworzą związek, w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. 


Wiele osób gratulowało im decyzji i życzyło szczęścia, ale pojawili się także tacy, którzy sceptycznie podchodzili do tego związku. Wieścili kochliwemu Baronowi szybkie zakończenie kolejnego związku i radzili Sandrze, by lepiej zastanowiła się nad tym, w kim lokuje swoje uczucia. 

Oni jednak wbrew tym złośliwym komentarzom pielęgnowali swoje uczucie. Dziś mijają kolejne miesiące, kiedy są ze sobą szczęśliwi. 

Obecnie para przebywa na rajskich wakacjach na Malediwach, gdzie razem świętowała urodziny Sandry. W ich mediach społecznościowych nie brakuje pięknych, romantycznych zdjęć, a wyjazd tylko rozpalił ogień namiętności w ich związku na nowo. 

Reklama

Zobacz również: Sandra Kubicka świętowała 27. urodziny. Wrzuciła zdjęcie w kusym bikini

Baron nie chce już dłużej tego ukrywać. Jego słowa wzruszyły fanów!

Nic więc dziwnego w tym, że muzyk zdecydował się na płomienne wyznanie miłości i to publiczne! Pod jednym zdjęciem, które Sandra Kubicka opublikowała na swoim profilu, znalazł się komentarz jej ukochanego, który w języku angielskim napisał "kocham Cię". 

Fani byli zachwyceni tym prostym wyznaniem miłości i od razu dali o tym znać Sandrze i Baronowi. 

Nie da się ukryć, że takie deklaracje rodzą kolejne pytania obserwatorów, jak chociażby to, czy Baron i Kubicka staną na ślubnym kobiercu? Jeżeli tak się stanie, to będą piękną parą młodą, a fani nie będą posiadać się z radości. 

Zobacz również: Sandra Kubicka świętuje 27. urodziny! Miłosny list od Barona, szampan, tort...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy