Reklama

Reklama

Sara Egwu-James: Kim jest nasza reprezentantka w Konkursie Eurowizji dla dzieci?

13-letnia Sara Egwu-James jest naszą reprezentantką na tegorocznym konkursie Eurowizji dla dzieci. Wokalistka jest już po swojej pierwszej próbie na dużej scenie w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt, położonym ok. 10 km od centrum Paryża. Jak wypadła i jak wyglądała jej dotychczasowa muzyczna droga?

Sara Egwu-James wystąpi na eurowizyjnej scenie w towarzystwie pięciu tancerek - ich choreografię specjalnie na tę okazję przygotował Agustin Egurrola i jego Egurrola Dance Studio. Sara jest już po pierwszej próbie, podczas której wykonała swój utwór "Somebody" i wszystko wskazuje na to, że to właśnie piosenka Polki jest faworytem słuchaczy! 

Organizatorzy wypuścili do sieci trwające kilkadziesiąt sekund wideo z prób. Nagranie z Sarą James jest najpopularniejsze na oficjalnym kanale Eurowizji Junior - ma już ponad 115 tys. odsłon i blisko 900 komentarzy! Dla porównania, pozostałe nagrania z prób z innymi uczestnikami mają po ok. 40 tys. wyświetleń.

Reklama

Fani Sary są więc przekonani, że szykuje się kolejny, wielki sukces polskiego reprezentanta na konkursie Eurowizji dla dzieci. 

Sara Egwu-James już w weekend zawalczy o zwycięstwo w konkursie Eurowizji dla dzieci! Co o niej wiemy?

Sara Egwu-James, znana powszechnie jako Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jest córką Polki i Nigeryjczyka - Arlety Dancewicz i Johna Jamesa. Tata Sary także jest wokalistą i wystąpił nawet w "Bitwie na głosy", jako członek chóru Mezo. Sara ma troje rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Jakuba Jamesa. 

Sara James uczy się w Szkole Podstawowej w Ośnie i uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na fortepianie. 

Kariera muzyczna Sary rozpoczęła się zaledwie kilka miesięcy temu. Wzięła wtedy udział w czwartej edycji programu "The Voice Kids" i dołączyła do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. Z ich pomocą pomyślnie przeszła przez wszystkie rundy eliminacyjne i dotarła do finału, w którym zwyciężyła!

We wrześniu 2021 Sara wzięła udział w programie "Szansa na sukces", który miał wyłonić reprezentanta Polski na 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci. Młoda wokalistka zakwalifikowała się do finału, w którym wykonała m.in. autorski utwór "Somebody". Singiel momentalnie zdobył serca widzów, którzy zagłosowali tak licznie, że Sara została reprezentantką naszego kraju w konkursie Eurowizji. 

Eurowizja Junior 2021 rozpocznie się 19 grudnia o godzinie 16:00. Trzymamy kciuki za Sarę!

***
Zobacz również:

Eurowizja Junior: Sara James jest już po pierwszej próbie i robi furorę!

Finał "Prince Charming": Tak wygląda wybranek księcia! 

Monika Richardson będzie miała dziecko z milionerem? Zaskakujące wieści! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy