Sara James zmiażdżyła konkurencję w amerykańskim „Mam talent”. „To był zwycięski występ”

Oszaleli nie tylko internauci, ale również jurorzy. Szef programu występ 14-latki nagrodził brawami na stojąco. Sara James dosłownie znokautowała konkurencję w półfinale „America’s Got Talent”. „To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy” – mówił w kierunku Polki jeden z jurorów, Howie Mandel.

Sara James swoją telewizyjną karierę rozpoczęła od udziału w polskiej edycji „The Voice Kids”
Sara James swoją telewizyjną karierę rozpoczęła od udziału w polskiej edycji „The Voice Kids”Pawel Murzyn/East NewsEast News

  • Jeden z pięciu półfinałów programu "America’s Got Talent" miał miejsce w nocy z wtorku na środę w amerykańskiej telewizji NBC
  • Sara James zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Rocketman"
  • Publiczność i jurorzy wręcz oszaleli

Sara James podbija USA. Idzie jak burza

Tuż przed występem Sary James mówił nieco tajemniczo, iż "jedna z osób w tym półfinale jest zdecydowanie z wyższej półki, najlepsze jeszcze przed nami". Wielu wprost twierdzi, że te słowa odnosiły się do Polki.

Na półfinałowej scenie 14-latka zaprezentowała swoje umiejętności jako ostatnia. Przed występem widzom pokazano nagranie, w którym nastolatka opowiedziała o uczuciach, jakie towarzyszą jej w związku z udziałem w programie. Przyznała, iż na co dzień mocno wspiera ją mama. Dodała również, że "musi zawalczyć o to, aby zasłużyć na miejsce w finale".

Sara James w amerykańskim "Mam Talent". Zaśpiewała piosenkę Eltona Johna

W półfinale 14-latka zaśpiewała utwór Eltona Johna "Rocketman". Poradziła sobie świetnie! Dowodem na to, że poszło jej znakomicie było szaleństwo publiczności oraz jurorów, którzy jej występ nagrodzili owacjami na stojąco.

Nie ma wątpliwości - to był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd - to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą
mówił Howie Mandel.

Simon Cowell otwarcie przyznał, że jest bardzo wzruszony.

Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ
mówił.

Na ostateczne wyniki trzeba jednak jeszcze zaczekać. Głosowanie publiczności trwa kilka godzin od momentu emisji programu. Zakończy się 24 sierpnia o godz. 13 czasu polskiego. Wyniki zaprezentowane zostaną w specjalnym odcinku programu, wyemitowanym o godz. 2 w nocy ze środy na czwartek. Wtedy też dowiemy się, czy Sarze James udało się dotrzeć do finału amerykańskiej edycji "Mam Talent".

Z podziwu nad talentem 14-latki nie mogą również wyjść użytkownicy Twittera. "Ona ma tylko 14 lat, to niewiarygodne" - piszą.

Kim jest Sara James?

Sara James swoją telewizyjną karierę rozpoczęła od udziału w polskiej edycji "The Voice Kids". Wówczas poruszyła widzów i jurorów. Wykonała między innymi piosenkę Whitney Houston. To właśnie do tej wokalistki, z uwagi na swoją urodę i głos, jest najczęściej porównywana.

W 2021 roku Sara James była reprezentantką Polski na Eurowizji Junior w Paryżu. Prezentując piosenkę "Somebody" zajęła ostatecznie 2. miejsce. Zwyciężyła reprezentantka Armenii Malena.

Odeszła od Świadków Jehowy. Przez całe dzieciństwo czuła się kontrolowanaDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas