Reklama

Reklama

Sharon Stone straciła partnera. Wszystkiemu winien... botoks!

Sharon Stone w 2001 roku otarła się o śmierć. Aktorka przeszła wówczas udar mózgu i w ramach rehabilitacji musiała poddać się serii zabiegów z użyciem toksyny botulinowej, aby zniwelować spastyczność mięśni twarzy. Kuracja diametralnie zmieniła jej podejście do medycyny estetycznej, z której dobrodziejstw poprzysięgła sobie nie korzystać dla kaprysu. Gwiazda ujawniła właśnie, że to właśnie jej niechęć do botoksu doprowadziła do zakończenia związku z pewnym mężczyzną.

Sharon Stone pojawiła się na okładce nowego numeru arabskiej edycji magazynu "Vogue". Olśniewającej sesji zdjęciowej autorstwa Nimy Benati towarzyszy obszerny wywiad, w którym słynna aktorka opowiedziała o swoim podejściu do starzenia oraz wróciła wspomnieniami do dramatycznej walki o życie. 

W 2001 roku gwiazda "Nagiego instynktu" doznała niemal śmiertelnego udaru mózgu. Rekonwalescencja wymagała od niej poddania się wielu zabiegom z użyciem botoksu, czyli toksyny botulinowej. Substancja ta miała za zadanie zniwelować poudarową spastyczność mięśni twarzy, która pojawiła się u aktorki.

Reklama

Zobacz również: Marcelina Zawadzka pręży ciało w bikini. Co za sylwetka! 

Młodszy partner zostawił ją z dnia na dzień. Wszystkiemu winien botoks!

Sharon Stone podkreśliła, że kuracja całkowicie zmieniła jej stosunek do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zamiast bowiem z beztroskim upiększaniem urody, zaczęła ona kojarzyć się gwieździe z traumą związaną z chorobą i późniejszą rehabilitacją. 

- wyznała laureatka Złotego Globu.

Aktorka ujawniła, że jej niechęć do odmładzających zabiegów nie spotkała się z pozytywną reakcją byłego partnera. Pewien młodszy mężczyzna, z którym Sharon Stone w przeszłości się spotykała, stracił nią zainteresowanie, gdy tylko dowiedział się, że nie ma ona zamiaru na siłę zatrzymywać czasu. 

- zdradziła 64-letnia gwiazda.

Sharon Stone zaznaczyła, że mimo negatywnych doświadczeń nie chce poddawać się panującej w Hollywood presji związanej z utrzymaniem wiecznie młodego wyglądu. I dodała, że dziś zamiast martwić się starzeniem, celebruje swój wiek. 

- podkreśliła gwiazda. 

Zobacz również:

Najpiękniejsza polska "policjantka" pokazała pelikany. Fani zrywają boki! 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone | botoks | ostrzykiwanie botoksem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy