Reklama

Reklama

Sławomir zdradza jak dba o formę! Nie martwi się o wagę

Sławomir to projekt muzyczny, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Główna gwiazda przedsięwzięcia, Sławomir Zapała w rozmowie z mediami zdradził, jaki ma stosunek do swojego wyglądu. Zaznaczył, że próby i koncerty to większy wysiłek fizyczny niż "wyciskanie" ciężarów na siłowni. Co jeszcze powiedział?

Sławomir akceptuje swój wygląd. Dużo zawdzięcza żonie

"Nie czuję presji związanej z moim wyglądem. Żona mnie kocha takiego, jakim jestem. I nawet mnie jeszcze nie wysyła na przeszczep włosów do Turcji. Chcę po prostu być sobą" - mówi PAP Life autor przeboju "Miłość w Zakopanem", który ze swoją żoną Kajrą tworzy duet i w życiu prywatnym, i zawodowym. 

Wspominając o Turcji, robi przytyk w stronę Michała Koterskiego, który tydzień temu poddał się w Stambule zabiegowi przeszczepu włosów.

Jak Sławomir dba o formę?

"Jestem teraz w dobrej formie, bo koncerty to jest półtorej godziny ostrego treningu. Wszystkie mięśnie, w tym przepona, muszą dobrze działać, jeśli śpiewa się na żywo, a my właśnie tak śpiewamy. Im więcej koncertów, tym forma lepsza. Chyba że trafiamy na jakieś szczodre koło gospodyń wiejskich. Wtedy tych kalorii trochę przybywa" - opowiada Sławomir. Szczególnie intensywny "trening" czeka gwiazdę rock polo 31 grudnia w Zakopanem, jako że weźmie udział w "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" na Górnej Równi Krupowej.

Reklama

Na scenie spotka się m.in. z Marcinem Millerem z zespołu Boys. Ten ma zgoła odmienne marzenie noworoczne. Jest nim, jak przyznaje: "Życie zgodnie z dietą". Zazwyczaj jednak potrafi wytrwać w tym postanowieniu tylko przez dwa tygodnie.


***

Przeczytaj również: 


Pies w pracy. Czy to dobry pomysł?

Oto prezenty, które będziemy dostawać w tym roku

Sklepy otwarte 26 grudnia? Tu zrobisz zakupy w drugi dzień świąt

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama