Sylwester w Polsacie. Wiemy już, kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów

Już 31 grudnia 2022 roku ponownie spotkamy się na sylwestrowej imprezie w Polsacie, by w towarzystwie największych gwiazd polskiej muzyki i ich przebojów przywitać Nowy Rok 2023. Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i ponownie zachwyci publiczność?

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu co roku gromadzi przed telewizorami miliony widzów
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu co roku gromadzi przed telewizorami miliony widzów Dominik Zachariasz/REPORTERReporter

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023: Co będzie się działo?

Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie. Tak, jak w poprzednich latach, imprezę uświetnią największe gwiazdy polskiej piosenki oraz goście z zagranicy. Jak zdradziła nam Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu, widzowie będą mogli ponownie zobaczyć na scenie artystów, których w ostatnich latach słuchali najchętniej:

Dziś nie jest już tak, że na Sylwestra wszystko musi być pod nogę. Publiczność chce po prostu zobaczyć wykonawców, których kocha. Będziemy mieć również sprawdzone przeboje

- zdradziła.

Sylwester z Polsatem to jednak nie tylko muzyka, gwiazdy i przeboje, ale także konkursy dla widzów, quizy, wspomnienia i spora dawka dobrego humoru. Na najgłośniejszym sylwestrze w kraju ponownie każdy znajdzie coś dla siebie.

Sylwester z Polsatem: Kto wystąpi?

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna lista artystów również sprosta oczekiwaniom fanów! Już dziś wiadomo, że na chorzowskiej scenie pojawi się m.in. Doda, która znana jest z tego, że zawsze przygotowuje dla fanów imponujące show czy zespół Lemon z Igorem Herbutem na czele. 

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023 swoje największe hity wykonają także Bajm, Lady Pank czy Big Cyc.

Sylwestrowa Moc Przebojów w poprzednich latach. Gwiazdy zachwycały kreacjami!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie to nie tylko świetna muzyka, najlepsi prezenterzy w Polsce i spora dawka humoru, ale także największy pokaz karnawałowej mody w Polsce! W poprzednim roku swoimi sylwestrowymi kreacjami zachwyciły takie gwiazdy jak Beata Kozidrak, która wystąpiła w cekinowym garniturze, Cleo w kusej, złotej kreacji czy Doda w oryginalnym kombinezonie w stylu Lady Gagi. 

Doda podczas Sylwestra z Polsatem 2021/2022
Doda podczas Sylwestra z Polsatem 2021/2022Dominik Zachariasz/REPORTER
Cleo zachwyciła u boku Denzela
Cleo zachwyciła u boku DenzelaLUKASZ KALINOWSKI

Prawdziwą furorę zrobiły także prezenterki Polsatu: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka czy Izabela Janachowska-Jabłońska. Jesteśmy więc przekonani, że i w tym roku gwiazdy Polsatu przygotują dla widzów nie tylko największe przeboje, ale także spektakularne kreacje!

Karolina Ibisz i Krzysztof Ibisz uwielbiają zabawę sylwestrową z Polsatem
Karolina Ibisz i Krzysztof Ibisz uwielbiają zabawę sylwestrową z PolsatemLUKASZ KALINOWSKI

Zobacz również:

10. edycja akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc"materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas