Reklama

Reklama

Sylwester w Polsacie. Wiemy już, kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów

Już 31 grudnia 2022 roku ponownie spotkamy się na sylwestrowej imprezie w Polsacie, by w towarzystwie największych gwiazd polskiej muzyki i ich przebojów przywitać Nowy Rok 2023. Kto wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów i ponownie zachwyci publiczność?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023: Co będzie się działo?

Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie. Tak, jak w poprzednich latach, imprezę uświetnią największe gwiazdy polskiej piosenki oraz goście z zagranicy. Jak zdradziła nam Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu, widzowie będą mogli ponownie zobaczyć na scenie artystów, których w ostatnich latach słuchali najchętniej:

- zdradziła. 

Sylwester z Polsatem to jednak nie tylko muzyka, gwiazdy i przeboje, ale także konkursy dla widzów, quizy, wspomnienia i spora dawka dobrego humoru. Na najgłośniejszym sylwestrze w kraju ponownie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Reklama

Zobacz również: Nina Terentiew: Prezes mi zaufał. Pozwolił robić poważne rzeczy, które kosztują dużo pieniędzy 

Sylwester z Polsatem: Kto wystąpi?

W poprzednich latach sylwestrową imprezę w Polsacie uświetniły swoją obecnością takie gwiazdy jak Bajm, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Michał Szpak, Lou Bega, Stachursky, Feel, Michał Wiśniewski, ale także Boney M, Dr Alban, Loona czy Fun Factory. 

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna lista artystów również sprosta oczekiwaniom fanów! Już dziś wiadomo, że na chorzowskiej scenie pojawi się m.in. Doda, która znana jest z tego, że zawsze przygotowuje dla fanów imponujące show czy zespół Lemon z Igorem Herbutem na czele. 

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022/2023 swoje największe hity wykonają także Bajm, Lady Pank czy Big Cyc.

Sylwestrowa Moc Przebojów w poprzednich latach. Gwiazdy zachwycały kreacjami!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie to nie tylko świetna muzyka, najlepsi prezenterzy w Polsce i spora dawka humoru, ale także największy pokaz karnawałowej mody w Polsce! W poprzednim roku swoimi sylwestrowymi kreacjami zachwyciły takie gwiazdy jak Beata Kozidrak, która wystąpiła w cekinowym garniturze, Cleo w kusej, złotej kreacji czy Doda w oryginalnym kombinezonie w stylu Lady Gagi. 

Prawdziwą furorę zrobiły także prezenterki Polsatu: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka czy Izabela Janachowska-Jabłońska. Jesteśmy więc przekonani, że i w tym roku gwiazdy Polsatu przygotują dla widzów nie tylko największe przeboje, ale także spektakularne kreacje!

Zobacz również:

Tak wyglądają kreacje gwiazd na Galę Polsatu!



INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy