Reklama

Sylwia Bomba schudła 30 kg bez restrykcyjnej diety. Wiemy z czego zrezygnowała

Sylwia Bomba przed laty przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda "Gogglebooxa" zmianą wyglądu zrobiła furorę i stała się inspiracją dla wielu osób zmagających się z nadwagą oraz otyłością. Ile schudła i jak tego dokonała? Znamy szczególny jej diety.

Metamorfoza Sylwii Bomby

Sylwia Bomba to celebrytka znana i lubiana dzięki show "Gogglebox". Jeszcze do niedawna zmagała się z uprzykrzający życie problemem, jakim była otyłość. Gwiazda wyjawiła, że jej problemy z tuszą spowodowane były m.in. insulinoopornością, z którą ciągle walczy. Na szczęście, dzięki specjalnie dobranej diecie Bomba zmieniła twój wygląd diametralnie. Schudła aż 30 kilogramów i co najciekawsze - bez restrykcyjnego jadłospisu i permanentnego liczenia kalorii. Jak więc tego dokonała?

Reklama

Czytaj także: Sylwia Bomba w kuszącej sesji. Zdjęcia wywołały niemałe poruszenie

Jak wygląda dieta Sylwii Bomby?

Na początku 2022 roku postanowiła jeszcze bardziej wyszczuplić sylwetkę i zapowiedziała, że decyduje się ponownie na zmiany w diecie. Nikt wówczas nie podejrzewał, że za kilka miesięcy będzie wyglądać zupełnie inaczej. Wydawać by się mogło, że musiała odmawiać sobie wszystkiego, co najlepsze, a jeść jedynie niskokaloryczne warzywa i chude mięso. Okazuje się, że jej ogromny sukces tkwił jedynie w eliminacji niektórych składników z codziennego menu.

Z czego w diecie zrezygnowała Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba wyjawiła, że ze swojego jadłospisy usunęła produkty bogate w skrobię - fasolę, ziemniaki i kukurydzę. Pilnuje ponadto, aby na śniadanie zjadać posiłek białkowy, wszystkie inne spożywa w regularnych ostępach czasowych. Bomba zdradziła także, że w zmniejszeniu łaknienia podczas diety wspomagała się także tzw. blokerami apetytu.

Zobacz też: Sylwia Bomba pozuje bez grama makijażu na twarzy. Fani patrzą na jedno. „Czad”

Krytyka w kierunki Sylwii Bomby. Głos zabrała dietetyczka

Jak się potem okazało, eksperci ds. żywienia nie do końca popierają dietę, jaką stosowała Sylwia Bomba. Mimo że efekt "po" był piorunujący, a gwiazda nie musiała zmagać się z efektem "jojo", jej sposób odżywiania został krytycznie skomentowany przez pewną dietetyczkę na TikToku. Ekspertka zaapelowała, aby nie słuchać tego typu "głupotek celebrytek". 

W odpowiedzi na tego typu kąśliwe uwagi celebrytka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcia z metamorfozy "przed" i "po". Dodała także opis.

Bez względu na to, czy dieta, jaką stosowała Sylwia Bomba była właściwie skomponowana, czy też mniej idealna, gołym okiem widać, że zadziałała. Zmiany w jadłospisie przyniosły celebrytce nie tylko nową, atrakcyjną sylwetkę, ale także wpłynęły na lepszą kondycję organizmu i poprawę zdrowia. Należą się jej więc ogromne gratulacje za motywację i wytrwałość w dążeniu do celu.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy