Reklama

Reklama

Sylwia Graff pochwaliła się prezentem od ukochanego. Robi wrażenie!

Sylwia Graff to jedna z bohaterek "Żon Miami". Celebrytka na antenie chętnie chwali się luksusowym życiem. Opowiada o podróżach i pokazuje akcesoria warte krocie. W najnowszym odcinku popularnego show zaprezentowała widzom prezent, który otrzymała od ukochanego. Diamentowy naszyjnik robi wrażenie.

Sylwia Graff kocha błyskotki! Jej kolekcja jest warta krocie

Sylwia Graff z wykształcenia jest prawniczką. Prowadzi fundację, która pomaga samotnym matkom i wychowuje 5-letniego  synka. W programie "Żony Miami" dzieli się z widzami swoją codziennością.

Graff kocha luksusowe gadżety i chętnie podróżuje. Jest miłośniczką drogiej biżuterii i ekskluzywnych dodatków. Błyskotki nosi na co dzień, ponieważ to poprawia jej humor. Wartość kolekcji Sylwii Graff jest imponująca. Celebrytka najczęściej wychodzi z domu w towarzystwie ochroniarzy. Boi się bowiem, że w czasie imprez, ktoś mógłby spróbować okraść ją z biżuterii. 

Sylwia Graff otrzymała od ukochanego wyjątkowy prezent! Była zachwycona

Reklama

W najnowszym odcinku show "Żony Miami" do drogocennej kolekcji biżuterii Sylwii Graff dołączyła jeszcze jedna  błyskotka. Bohaterka programu dostała od ukochanego prezent - diamentowy naszyjnik warty krocie. Z rozmowy z przyjaciółką - projektantką biżuterii, Sylwia dowiaduje się, że upominek jest niezwykle cenny, ponieważ klejnoty mają wartość 45 karatów, a niektóre z nich posiadają certyfikat Gemological Institut of America.

Graff nie ukrywa zachwytu. Gdy dowiaduje się, że jej partner zaprojektował naszyjnik z pomocą jej przyjaciółki, jest szczęśliwa i podekscytowana. Tłumaczy, że to znaczący prezent, który zrobił na niej wrażenie.  Następnie tłumaczy,  że jej ukochany jest niezwykle szczodrym mężczyzną. 

***

Przeczytaj również: 

Natalia Kukulska na Zanzibarze zbiera pieniądze dla fundacji. Właścicielem jest skazaniec

Bartłomiej Wróblewski. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Michał Wiśniewski zrobi program z Mandaryną!

Zobacz również: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Graff

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje