Reklama

Reklama

Sylwia Przybysz pokazała brzuszek po ciąży! Nie chce tego ukrywać!

Sylwia Przybysz to piosenkarka, która w młodym wiek zdecydowała się na dzieci razem ze swoim ukochanym, Janem Dąbrowskim. Para niedawno powitała na świecie drugą córkę - Nelę i cała rodzina obecnie wypoczywa na wakacjach. Przy okazji piękna mama pochwaliła się sylwetką w bikini i powiedziała o niej parę słów prawdy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjach

 Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzbudzili kontrowersję nie tyle swoim związkiem, co decyzją o powiększeniu rodziny w tak młodym wieku. Piosenkarka ma 22 lata, a youtuber - 24. 

Trzeba przyznać, że niewiele osób i to ze świata show-biznesu decyduje się na dzieci przed 30-stką. 

Złośliwi mówili, że parę zapewne szybko dopadnie kryzys i wielka miłość odejdzie w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Oni zamiast zakończyć związek, zdecydowali się najpierw na jedno dziecko i na świat w 2020 roku przyszła Pola, a rok później narodziła się Nela. 

Sylwia Przybysz pokazała ciało po ciąży

Okazuje się, że cztery miesiące po porodzie Sylwia i Jan zdecydowali się na ruszenie ze swoimi pociechami w podróż. 

Rodzina wybrała się na wakacje do Czarnogóry i tam bawią się doskonale. Przy okazji Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w bikini i nie ukrywała tego, że jej ciało zmieniło się po ciąży, co jest naturalne u każdej kobiety. 

W komentarzach nie zabrakło komplementów dla pięknej mamy, która zachwyciła wyglądem. Na pytanie internauty, jak udało jej się wrócić do formy po ciąży, odpowiedziała: 

Reklama

***
Zobacz również: 

Dąbrowski i Przybysz tak wcześnie zdecydowali się na dzieci bo... ich na to stać. "W młodym wieku udało nam się zgromadzić fajny majątek"

Sylwia Przybysz urodziła! Jakie zdjęcie pokazał Jan Dąbrowski?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy