Sylwia Przybysz pokazała brzuszek po ciąży! Nie chce tego ukrywać!

Sylwia Przybysz to piosenkarka, która w młodym wiek zdecydowała się na dzieci razem ze swoim ukochanym, Janem Dąbrowskim. Para niedawno powitała na świecie drugą córkę - Nelę i cała rodzina obecnie wypoczywa na wakacjach. Przy okazji piękna mama pochwaliła się sylwetką w bikini i powiedziała o niej parę słów prawdy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wcześnie zdecydowali się na powiększenie rodziny, czym wywołali niemałe kontrowersje w mediach
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wcześnie zdecydowali się na powiększenie rodziny, czym wywołali niemałe kontrowersje w mediach Jarosław AntoniakMWMedia

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjach

Trzeba przyznać, że niewiele osób i to ze świata show-biznesu decyduje się na dzieci przed 30-stką. 

Złośliwi mówili, że parę zapewne szybko dopadnie kryzys i wielka miłość odejdzie w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Oni zamiast zakończyć związek, zdecydowali się najpierw na jedno dziecko i na świat w 2020 roku przyszła Pola, a rok później narodziła się Nela. 

Sylwia Przybysz pokazała ciało po ciąży

Okazuje się, że cztery miesiące po porodzie Sylwia i Jan zdecydowali się na ruszenie ze swoimi pociechami w podróż. 

Rodzina wybrała się na wakacje do Czarnogóry i tam bawią się doskonale. Przy okazji Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w bikini i nie ukrywała tego, że jej ciało zmieniło się po ciąży, co jest naturalne u każdej kobiety. 

W komentarzach nie zabrakło komplementów dla pięknej mamy, która zachwyciła wyglądem. Na pytanie internauty, jak udało jej się wrócić do formy po ciąży, odpowiedziała: 

"Został mi jeszcze brzuszek + ogólnie sporo tkanki tłuszczowej, daję sobie czas. Co prawda schudłam dwa kilogramy więcej, niż przytyłam w drugiej ciąży, ale jeszcze trochę tego zostało. Póki co mi nie przeszkadza. A co robiłam? Przy dwójce dzieci jest co robić" - wyjawiła Sylwia Przybysz w swoich mediach społecznościowych.
Dorota Goldpoint: Zupełnie nie rozumiem fenomenu InstagramaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas