Reklama

Reklama

Syn Edyty Górniak ma przez nią problemy? Zdradza, z czym musi się mierzyć

Edyta Górniak ma niewątpliwie świetne relacje ze swoim 18-letnim synem Allanem. Młody chłopak postanowił ostatnio rozwinąć swoją karierę muzyczną i z tej okazji udzielił wywiadu. Wyjawił w nim, jaką matką jest Edyta Górniak i przyznał, że wiąże się to z pewnymi trudnościami.

Allan Krupa, syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy, od najmłodszych lat był obiektem zainteresowania polskich mediów. Jednak dopiero ostatnimi czasy 18-latek stawia coraz odważniejsze kroki w show-biznesie. Aktualnie nastolatek pracuje nad rozwojem własnej kariery w branży muzycznej, a ostatnio udzielił wywiadu, w którym zdradził, że przez sławę swojej mamy ma pewien problem.

Edyta Górniak zrobiła imponującą karierę muzyczną, ale oprócz tego samotnie wychowała swojego syna. W 2005 roku wzięła ślub z Dariuszem Krupą, który był również jej menadżerem. Było to rok po narodzinach Allana. Rodzinna sielanka nie trwała jednak wiecznie i po czterech latach wokalistka rozstała się z Dariuszem. 

Reklama

Allan Krupa o tym, jaką mamą jest Edyta Górniak

Wokalistka na jakiś czas razem z synem wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie odpoczywali od medialnego zamieszania. W tym Allan skończył 18 lat i z tej włąśnie okazji dostał od swojej mamy wyjątkowy prezent w postaci możliwości nakręcenia pierwszego własnego teledysku.

Trzeba przyznać, że kariera Allana nabiera rozpędu - syn Edyty Górniak zaczął udzielać wywiadów. W jednym z nich wyznał, jaką mamą jest znana wokalistka.

Okazuje się jednak, że bycie synem Edyty Górniak wiąże się również z pewnymi komplikacjami. Chłopak przyznaje, że przez wzgląd na sławną mamę ma pewne problemy z wybiciem się w branży muzycznej, bowiem musi jeszcze bardziej udowadniać swoją wartość.

***
Zobacz również: 

Brooke Shields przyznała się do dziewictwa w wieku 20 lat. Teraz żałuje

Joanna Przetakiewicz w szczerym wyznaniu. "Jestem ofiarą przemocy własnej"

Kocie ruchy Lewandowskiej z hiszpańskim tancerzem. Co na to Robert? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górecka | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy